آگهی های مشابه

نظرکاربران ( ۳ )

  1. سلام.من بشدت نسبت به فیلم و عکس عروسیم حساس بودم.بیشتر از ۲۰ تا استودیو معتبر رفتم.اما بعد از دیدن نمونه های جردن فیلم و برخورد خوب مدیر مجموعه و پرسنلش و صداقتی که در کلام داشتند کارمو به این مجموعه سپردم.بسیار بسیار خوشحالم از خدماتشون واقعا نمیشه کارشون غیر قابل رقابته.عالی عالی عالی.

  2. سلام به همه دوستان.خدمات عکس و فیلم مراسمم شهریور ۹۶ با این استودیو بود.مدیر خوش برخوردی داره و مشاوره خوبی به ما داد.قیمتهاش کمی بالاست،دلیلش هم به خاطر تیم متخصصیه که داره،بهترینهای تهرانو در ضمینه عکس و فیلم دور هم جمع کرده.کیفیتش به قیمتش میچربه.در واقع برای اونهایی که یک کار خاص میخوان و آلبومشون میخوان با دیگران متفاوت باشه،بدون شک برن سراغ این مجموعه.رفتید بگید رضائی معرفی کرده.موفق باشد و باز هم ممنونم از سایت خوب عروس خانم و دست مریزاد میگم به استودیوی جردن فیلم.

  3. پیمان پاکنژاد در خرداد ۱۰, ۱۳۹۷ @ ۷:۰۲ ب٫ظ

    ممنون از سایت خوبتون.من تازه با این مجموعه قرارداد بستم،خانمم نسبت به کار خیلی وسواس بود،خوشبختانه آقای داورپناه با مشاوره خوبی که به ما داد و نمونه های خوبشون و اینکه قبلا هم برای ۲ تا از دوستام کار عکس و فیلمشونو انجام داده بودند،خیالمون راحت بود و قرارداد بستیم.شنیدم به نامترین عکاس و فیمبردارهارو این استودیو داره.

ارسال نظر

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

برای تماس با آگهی دهنده باید وارد سایت شوید.

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر