۵ موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید

ازدواج و زناشویی, بلاگ اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷ اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷


اکنون آزمایش شده توسط محققان رسانه ها و سکس ، ارگاسم ( اوج لذت جنسی) زن، دیگر یک موضوع گیج کننده برای مردان و بسیاری از زنان نیست. بله، اکثر زنان می توانند به اوج لذت جنسی دست یابند مگر اینکه بیمار یا کاملا تحت تأثیر قرار نگیرند. زنان معمولا (اما نه منحصرا) به اوج لذت جنسی با تحریک کلیتورال در طول مقاربت، استمناء (خودارضایی) یا هر تعداد از فعالیت های جنسی می رسند.

چگونه می توانم بدانم اگر من یک ارگاسم داشتم؟

5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید

۵ موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید

ارگاسم در  زوج های  جوان  نیز به عنوان اوج لذت جنسی شناخته می شود. این اغلب به علت تحریک جنسی است. ارگاسم توسط سیستم عصبی غیر مجاز (همچنین به عنوان سیستم عصبی اتونوم شناخته می شود) کنترل می شود که بدان معنی است که علائم و اقدامات بدنی که در طول ارگاسم اتفاق می افتد تحت کنترل داوطلبانه نیستند. ارگاسم، که توسط مردان و زنان تجربه می شود، منجر به احساس رضایت و نشانه های دیگر مانند انقباض ماهیچه ای می شود.

مرحله ۱

از تغییراتی که قبل از ارگاسم اتفاق می افتد مطلع باشید. مردان، درست قبل از ارگاسم، تجربه احساس سوزش در مجرای ادرار خود را دارند که اغلب به عنوان احساسی شبیه به نیاز، به ادرار کردن توصیف می شود. زنان لب های بیرونی لوب های تیره خواهند داشت و سپس، به عنوان رویکرد ارگاسم ، سومین قسمت بیرونی مهبل (واژن) به عنوان مهبل درونی گشاد، تنگ می شود.

مرحله ۲

از انقباضات عضلانی آگاه باشید. آیا شما یک مرد یا یک زن هستید، ارگاسم شامل انقباض عضلات مختلف است. برای مردان، انقباض عضلات ، که تنگ کننده تر هستند، پروستات و عضلات آلت تناسلی می باشند. در حالی که شما ممکن است به وضوح قادر به احساس این حرکت عضلات نباشید، آنها یک نتیجه قابل توجه ایجاد می کنند: انزال. انزال منجر به دفع مایع منی از نوک آلت تناسلی مرد می شود و یک علامت به راحتی قابل شناسایی برای اوج لذت جنسی در مردان است. خانمها انقباض عضلانی معقد، رحم، واژن و عضلات لگن را تجربه خواهند کرد.

مرحله ۳

به دنبال یک موج از لذت باشید. ارگاسم با یک افزایش ناگهانی در یک احساس لذت بخش همراه است، هر چند که ماهیت دقیق این احساس از یک فرد به فرد دیگر تغییر می کند. در مردان و زنان پس از ارگاسم اتفاق می افتد.

مرحله ۴

بر ضربان قلب و فشار خون نظارت کنید. در طول ارگاسم، ضربان قلب و فشار خون دو برابر می شود. بنابراین، اگر شما یک موج شدید از لذت دارید که با انقباض عضلانی و ضربان سریع قلب همراه است، شما به احتمال زیاد تجربه یک ارگاسم را داشته اید.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر