۸ ناحیه تحریک پذیر در بدن شما

ازدواج و زناشویی, بلاگ خرداد ۷, ۱۳۹۷ خرداد ۷, ۱۳۹۷


۸ ناحیه تحریک پذیر در بدن شما

همه ما میدانیم برای مردان تمرکز کردن روی دیگر نقاط بدن یک زن بسیار سخت است هنگامی که آنها فقط به این مسئله فکر می کنند که چگونه می توانند به نقطه اصلی دست یابند.
بنابراین به مرد خود یک درس سریع زیست شناسی بدهید (لباس های آموزنده به طور کامل اختیاری) و به او بسیاری از زیپ کدهای تحریک پذیر در بدن خود علاوه بر غار مرواریدیتان معرفی کنید. از آنجا که او در حال حاضر به خوبی با کلیتوریس و واججای آشنا است، به او این ۸ ناحیه تحریک پذیر را معرفی کنید.

۱٫ دستها. به او اجازه دهید با انگشتان شما بازی کند و طرح های انتزاعی را روی کف دستهایتان بکشد به گونه ایی که هر دو مشغول حل کردن جدول هستید. او با خوشحالی شگفت زده خواهد شد.

۲٫ لبها. موافقم که این ها سهم مناسبی از توجه او را به خود جلب می کنند اما به او یک راز را بگویید که لب هایتان راهی برای فشار دکمه هایی است اگر بخواهید همه چیز را از دست بدهید. به او بگویید که دوباره به عقب برگردد، برای شهوت انگیزی کردن، فراغت و دوباره شهوت انگیزی کردن.

۳٫ بخش کوچکی از پشت. یک دست روی قسمت کوچکی از پشت به عنوان محافظ تا زمانی که مدار نهفته بین یک زن و شوهر به طور کامل دیده نمی شود. او را هدایت می کند تا شما را به آرامی نوازش کند، به شما یک مالش ملایم در ستون فقرات می دهد. این فورا شما را در یک حالت تحریک پذیر قرار می دهد.

۴٫ سمت سینه: این شگفت انگیز نیست که سینه ها زیپ کدهایی هستند که شما می خواهید او را به انحلال بکشید اما در سمت نوک پستان و دوقلوها، از او بخواهید با دست های خود به سینه شما چنگ بزند و احساس هیجان را از طریق بدن شما ایجاد کند.

۵٫ پشت گردن. این تنگه ایی از بیشه برای نادیده گرفتن نیست. در واقع به راحتی قابل دسترس است و این جایی است که او باید آغاز کند.

۶٫ گوش ها. برای بسیاری از عصب های انتهایی در گوش شما عجله کنید! برخی از تنفس های تند و گرم و یا نجواها باید برای به دست آوردن هورمون خوشحالی کافی باشد.

۷٫ داخل رانها. این یکی هیچ توضیحی نیاز ندارد. از او بخواهید خلاقیت خود را در حالی که شما را در اینجا نوازش می کند به کار گیرد. گردگیر پر دار، مکعب یخ، انگشتان، زبان – گزینه های نامحدود هستند!

۸٫ پوست سر. بله ، درست شنیدید! به نظر عجیب و غریب می رسد اما لمس کردن آرام انگشتان دست او روی پوست سر شما نیز عالی عمل می کند.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 7 مورد علائم هشدار دهنده حمله قلبی 8 شیوه برای بهبود روابط شما آداب و رسوم آیا رژیم غذایی سودا سالم است؟ ازدواج افزایش ویتامین E بعد از ازدواج به همین دلیل است که مگان مارکل نمی تواند نیم تاج عروسی کیت میدلتون را بر سر بگذارد بیماری پریودنتال جشن عروسی حمله قلبی خانواده خوردن آب دستور العمل برای یک خانواده دوست داشتنی رابطه جنسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عادتهایی برای ایجاد صمیمیت بیشتر در ازدواج عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مد مراسم عروسی مزایای روغن گلرنگ مزایای روغن گلرنگ چیست مسواک مسواک نزدن نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چشم چهار متخصص پوست راهکارهایی را برای خلاص شدن از شر چین و چروک زیر چشم تصویب کرده اند چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم چین و چروک زیر چشم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر