چگونه یک همسر خوب باشیم؟ (قسمت دوم)

ازدواج و زناشویی, بلاگ, خانواده مهر ۱, ۱۳۹۷ مهر ۱, ۱۳۹۷


چگونه یک همسر خوب باشیم؟ (قسمت دوم)

روش دوم: پذیرفتن

هرگز سعی نکنید همسرتان را تغییر دهید. شخصیت واقعی او را قبول کنید و به او نشان دهید که هرگز نمی خواهید او به خاطر شما تغییر کند.

او یک فرد رو به رشد است، درست مثل شما. او را به خاطر خودش بدون هیچ قید و شرطی دوست داشته باشید. قبول کنید که شما و همسرتان یکسان نیستند. او همیشه جهان را همان گونه که شما می بینید، نمی بیند و این یک معیار خوب برای ادامه زندگی است.

در واقع شما می توانید از همسرتان در خواست کنید که به خواسته های شما احترام بگذارد اما نمی توانید شخصیت او را برای رسیدن به  اهداف خود تغییر دهید.

شما باید انعطاف پذیر باشید و بدانید که شرایط مختلف زندگی شما را  تغییر می دهد. در واقع هنگامی که تصمیم به ازدواج می گیرید باید مایل به برقراری ارتباط و انعطاف پذیری باشید.

در بروز مشکلات و تغییرات زندگی باید هر دوی شما با آن مواجه شوید و در برابر آن از راهکارهای موثر استفاده کنید و زندگی عاشقانه خود را با این تغییرات هماهنگ کنید. هرگز اجازه ندهید که مشکلات و تغییرات زندگی عشق شما نشانه بگیرد.

قبول کنید که داشتن فرزند، یک رابطه را تغییر می دهد. رابطه شما و همسرتان بدون شک با ورود فرزندان به زندگیتان تغییر خواهد کرد. این به این معنا است که شما باید زمان زیادی را  صرف رسیدگی به امورات فرزندانتان کنید.

سعی کنید با همسرتان در مورد فرزندانتان برنامه ریزی کنید و از این طریق به پیشرفت خانواده خود کمک کنید. وجود فرزندان می تواند روابط شما را گرم تر و صمیمی تر کند و به شما حس احساس مسئولیت بیشتر در زندگی بدهد.

اشتباهات متقابل خود را قبول کنید اگر می خواهید به عنوان یک همسر ، همراه یک زندگی باشید، باید بتوانید اشتباهات همسرتان را بپذیرید و از صمیم قلب عذرخواهی او را در مورد اشتباهاتی که انجام می دهد بپذیرید و در مقابل شما نیز برای کار های اشتباه خود از او عذرخواهی کنید.

روش سوم: یک همدم خوب باشید

نیازهای همسر خود را برآورده کنید بدون اینکه به خودتان آسیب برسانید. اگر او نیاز به رابطه جنسی بیشتری داشته باشد، به دنبال روش های دیگر برای یک رابطه بهتر باشید. اگر او نیاز به ارتباط با دوستان خود دارد به نظر و خواست او احترام  بگذارید. بهترین دوست همسرتان  باشید. به همسرتان اطمینان دهید که رابطه شما می تواند در برابر درگیری ها مقاومت کند. از روابط و خلوت های دو نفرخود لذت برید.

بهترین دوست و رفیق برای همسرتان باشید با این کار باعث می شوید که او با شما احساس صمیمیت کند و بتواند تصمیمات مهمی برای زندگی مشترکتان بگیرد. تمام سرگرمی ها و احساسات زندگی را با هم تقسیم کنید.

رویا های مشترک داشته باید و برای رسیدن به رویا های خود برنامه ریزی کنید، تلاش کنید که رویاهای دو نفر شما محقق شود. مثلاً اگر رویای شما و همسرتان این است که بعد از بازنشستگی به جایی خوش آب و هوا برای زندگی بروید، مرتباً این رویا را  برای یکدیگر یاداوری کنید و برای آن برنامه ریزی کنید.

هویت خود را حفظ کنید. اطمینان حاصل کنید که هنوز یک زندگی جالب دارید. برای دوست داشتن همسر و زندگی مشترکتان ابتدا باید خودتان را دوست داشته باشید. برای خود وقت بگذارید به باشگاه بروید و بعضی اوقات با دوستانتان خلوت کنید.

برای مدیریت استرس زندگی خود  با هم روی  این موضوع تمرکز کنید و راه حل هایی را به یکدیگر پیشنهاد دهید.  در واقع اگر زوجین نتوانند در این مسیر به یکدیگر کمک کنند رابطه زناشویی دچار مشکل خواهد شد.

روش چهارم: زمان را برای عشق ورزیدن بسازید

زمانی را برای عشق ورزیدن در نظر بگیرید. مهم نیست که چقدر مشغول هستید، شغلتان چقدر استرس زاست و یا تعداد بچه های شما چقدر است. شما باید وقت خود را صرف یک شب عاشقانه کنید. رفتن به مکان های خوب و خاص می تواند ارتباط رمانتیک شما را تجدید کند .

برنامه ای برای رابطه جنسی در زندگی خود قرار دهید ممکن است احساس کنید که رابطه جنسی باید خود به خودی باشد، اما اگر شما آن را به برنامه خود اضافه نکنید، ممکن است پس از مدتی نادیده گرفته شود. صمیمیت و آزادی فیزیکی برای هر دو شما حیاتی است.

در بیشتر روابط، هر شریک دارای نیازهای مختلف و تجربه است

از بوسه های عاشقانه غافل نشوید و سعی کنید که هر روز خود را با بوسه آغاز و با بوسه به پایان برسانید. شما هرگز از بوسیدن همسر و فرزند خود خسته نخواهید شد. در واقع اشتیاق باید در بوسه های شما باشد.

اتاق خواب خود را بستری برای مهرورزیدن کنید. اتاق خواب شما باید مکانی برای رابطه جنسی باشد. یک مکان مقدس که عشق شما را دو چندان می کند. هرگز از اهمیت رابطه جنسی غافل نشوید و به اتاق خواب خود به عنوان بستری برای این رابطه توجه کنید. سعی کنید چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب را با همسرتان انتخاب کنید تا بتوانید لذت بیشتری از کنار هم بودنتان ببرید.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر