چگونه پس از کاهش وزن به بدن خود فرم دهیم

سلامت خرداد ۶, ۱۳۹۷ خرداد ۶, ۱۳۹۷


هنگامی که وزن خود را از دست می دهید، مهم است که بدن خود را تنومند کنید. کاهش وزن باعث می شود پوست شما به دلیل از دست دادن چربی زیر پوست شل و افتاده شود. با این حال، تنومند کردن آنها، درست بعد از کاهش وزن، به بدن شما یک شکل کامل را می دهد. در اینجا ما چند نکته ساده و موثر را که به بدن شما کمک می کند، ذکر کرده ایم.

برای بازوها

هنگامی که شما وزن کم میکنید، پوست زیر بازوی شما تمایل به شل شدن دارد. انجام کشش های بالای سر کمک می کند تا به آنها شکل کامل بدهد.

تمرین: با پشت راست بدون قوز کردن نشسته و دمبل ها را در هر دو دست نگه دارید. بازوهای خود را مستقیما در مقابل خود بالا بیاورید و کف دست های خود را به سمت داخل حرکت دهید. اکنون، دمبلها را به آرامی بالا ببرید تا آنها بالای سر شما قرار بگیرند. آرنج خود را خم کنید و دستانتان باید پشت گوش شما باشند. پنج تا ۱۰ ثانیه نگه دارید و سپس بازو های خود را پایین بیاورید. ۱۰ تا ۱۲ مرتبه انجام دهید. شما می توانید این تمرین را در روزهای متناوب انجام دهید.

برای پاها

از دست دادن چربی عمدتا بر روی رانهای داخلی تاثیر می گذارد. از اینرو، تمرینات متعددی وجود دارد که می توانند در تنومند کردن ماهیچه های ران، کمک کنند. Lunges، squats چند تمرین برای شکل دادن ران های داخلی شما هستند.

تمرین: به سمت چپ دراز بکشید و پای چپ خود را راست نگه دارید و پای راست خود را به زاویه ۹۰ درجه مقابل پای چپ خود خم کنید. خودتان را روی آرنجتان سر پا نگه دارید. اکنون، پای چپ خود را راست نگه داشته و آرام بالا بیاورید تا زمانی که احساس کشش کمی در ران داخلی خود می کنید. ۵ ثانیه نگه دارید و به حالت قبلی خود بازگردید. ۱۰ بار انجام دهید و سپس به پای خود را تغییر دهید. اگر ران داخلی شما بیش از حد شل و افتاده است، می توانید این ورزش را چهار بار در هفته انجام دهید.

برای گردن و چانه

هیچ کس نمی خواهد یک چانه مضاعف داشته باشد و احتمالا حتی زمانی که فقط چند کیلو اضافی به دست آورده اید ظاهر می شود. تمرینات متعددی وجود دارد که می تواند در از بین بردن چانه مضاعف کمک کند و مرتبا انجام دادن آن ها موثرترین راه برای ریشه کن کردن آن است. آیا از چانه مضاعف متنفر هستید؟ این ۷ تمرین را به مدت ۳۰ روز برای خلاص شدن از شر آن انجام دهید.

تمرین: راست و مستقیم بایستید. پشت سر خود را خم کرده و به سقف نگاه کنید. گردن خود را فشار ندهید. دهان خود را باز کنید و ببندید، به گونه ایی که دندانهایتان به آرامی یکدیگر را لمس کنند. شما می توانید کشش کمی را در ماهیچه های چانه خود احساس کنید. این تمرین را ۵ تا ۱۰ بار در روز تکرار کنید و نتایج موثر آن را ببینید.

برای abs

پس از کاهش وزن از ناحیه شکم، گام بعدی باید برای تراشیدن پوست ناخواسته باشد.

تمرین: به پشت دراز بکشید و زانوها را با زاویه ۹۰ درجه خم کنید. دست را پشت سر قرار داده ، بدون خم کردن گردنتان، به آرامی سر خود را بلند کرده. ۵ ثانیه نگه دارید و به حالت قبلی خود بازگردید. ۱۰ تا ۲۰ بار تکرار کنید. شما می توانید این تمرین اصلی را در روزهای متناوب انجام دهید.

این چیزی است که شما باید از آن آگاه باشید

به شدت توصیه می شود قبل از انتخاب هر گونه ورزش، باید با متخصص خود مشورت کنید. مشاوره و راهنمایی از یک مربی یا متخصص به شما کمک می کند تا تمام تمرینات را در موقعیت های مناسب انجام دهید و نتایج موثری را ارائه می دهد.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر