چگونه پاهایی زیبا بدون نیاز به اپلاسیون داشته باشیم؟

بلاگ, مد و زیبایی آبان ۳, ۱۳۹۷ آبان ۳, ۱۳۹۷


 

چگونه پاهایی زیبا بدون نیاز به اپلاسیون داشته باشیم؟

وکس (اپیلاسیون) باعث می شود پاهای شما بیشتر از همیشه احساس نرمی کند اگرچه، خیلی دردآور است. بنابراین کاملا قابل درک است که خیلی ها می خواهند بدون آنکه به وکس کنند پاهایشان عالی به نظر برسد. از آنجایی که تعریف هرکس از “پاهایی زیبا” در نهایت شخصی است و از شخصی به شخص دیگر نیز متفاوت است، استانداردهایی وجود دارند که شما می توانید برای اینکه پاهایتان سالم ترین و درخشان ترین به نظر برسد را انجام دهید.

متد اول

برداشتن موهای پا بدون وکس کردن:

  • موهای خود را با یک تیغ کیفیت بالا بردارید.

اگر شما وکس نمی کنید و پاهایی عالی می خواهید، بایستی موهای بدن خود را مرتب چک کنید. رایج ترین راه برای انجام این کار برداشتن مو با تیغ است. حتما با کرم یا ژل شیو خوب، شیو کنید که در نتیجه شیو بهتری داشته باشید.

 به آرامی تیغ را روی مو بکشید تا آن را بردارد. آرام و ملایم کارکنید تا از بریدگی های بی مورد جلوگیری کنید. یکبار که شیو کردن را تمام کرده اید، خود را به یک دوش گرم مهمان کنید این کار موهای اضافی را با آب می شوید و پاهای شما را نرم می کند.

  • هنگام شیو کردن پاها، از نرم کننده استفاده کنید. این در رسیدن به نتیجه مطلوبی از برش کمک خواهدکرد.
  • یک تیغ خوب همیشه بهتر است. ژیلت های ونوس که شامل تیغ پوست حساس است کمی از لحاظ قیمت با دیگر تیغ ها فرق دارد، اما با این وجود به دلیل کیفیت و راحتی در آسانی توصیه می شود.

۲)برای جلوگیری از رشد دوباره از اپیلاتور استفاده کنید.

یک اپیلاتور ممکن است به دلیل تاثیر مشابهی که با وکس دارد خریده و مورد استفاده قرار گیرد. بیشتر شبیه وکس کردن است، که بخش عمده ای از ریشه موهای متعدد را از بین می برد. درست است که تیغ راه حل خوبی است اما اپیلاتور به پاهای شما احساس نرمی و صاف بودن می دهد. یکی از اینها را از لوازم آرایشی محله خود خریداری کنید و به آرامی روی پاهای خود بکشید.

  • به دلیل اینکه این موهای شما را از ریشه بیرون می کشد، اپیلاتورها به طرز قوی ای به اندازه وکس (اپیلاسیون) دردناک هستند. به همین دلیل است که بهتر است پاهایتان را شیو کنید و از اپیلاتور برای تمیز کردن استفاده کنید.

۳)یک کرم موبر را امتحان کنید.

کرم های موبر مو را از روی سطح پوست برمی دارند. با توجه به حقیقت که این کرم ها ریشه مو را هدف نمی گیرند، انتخاب کردن این گزینه به این معناست که شما می بایست از این کرم ها بیشتر اوقات، هرچند روز یا هر وقت که لازم است استفاده کنید. استفاده از این کرم ها بی درد است، پس ممکن است شما این را جایگزینی مناسب تر از پروسه کم تکرارتر اما بی نهایت دردناک اپلاسیون بدانید.

۴) لیزر برداشتن مو زائد را نیز در نظر بگیرید.

لیزر موهای زائد از عادی ترین روش های زیبایی است. لیزرها موها را در حدود سه الی هفت جلسه نابود خواهند کرد و تاثیرات آنها معمولا دائمی است. اگرچه قیمت ها بسته به جایی که زندگی می کنید و تعداد جلسات متفاوت است، راه نسبتا مقرون به صرفه برای داشتن پاهایی بدون مو است. تمام زمانی که این کار در دراز مدت برای شما ذخیره می کند را نیز در نظر بگیرید.

  • آسیب های احتمالی ایجاد شده با لیزر درمانی خیلی غیر معمول اند، اما شناخته شده اند. وقتی که می خواهید تصمیم گیری کنید باید این احتمال را در نظر بگیرید. اگر در گذشته سرطانی داشته اید با دکتر خود آن را در میان بگذارید.
  • بعد از لیزر روی پاهای خود ضد آفتاب بزنید. این به راحتی پروسه ریکاوری کمک می کند.

متد دوم

زیبا کردن پاهایتان.

۱)پاهایتان را برنزه کنید.

خیلی از مردم پاهای برنزه شده را برای جذاب بودن می پسندند. اگر شما درخششی برنزه ای به پاهایتان می خواهید، چند گزینه دارید. طبیعی ترین ( شاید، پرلذت ترین) اینها طبیعی برنزه کردن است. اگرشما جایی زندگی می کنید که به اندازه کافی در بهار یا تابستان گرم است، می توانید بیرون رفته و خودتان را یک حمام آفتاب خوب بدهید. درغیر اینصورت، سالن های برنزه در مراکز شهر اغلب فراوان اند. یکی که به شما نزدیک است را پیدا کرده و جلسه های منظمی را برای یک درخشندگی دائمی مراجعه کنید.

  • اگر به طور طبیعی برنزه می کنید، مراقب باشید که از ضدآفتاب استفاده کنید قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید می تواند منجر به مشکلات پوستی جدی شود که برای داشتن پایی زیبا مضر است.
  • اگر زمان یا وسیله برنزه کردن طبیعی ندارید می توانید از کالاهای تقلبی برنزه مثل برانزر استفاده کنید. فقط بیش از حد از آن استفاده نکنیدکه تاثیر استفاده بیش از حد می تواند حالت کمدی و کاریکاتوری (خنده دار ومسخره) به شما بدهد.

۲)پای خود را ماساژ دهید.

استفاده از روغن گیاهی که خودتان ترجیح می دهید، یک ماساژ آرام می تواند راهی خوشایند و تاثیرگذار باشد تا جریان خون را تحریک کند و پوست شما را درخششی دوباره بخشد. اگرچه، تاثیر آن بیشتر از یک روز طول نمی کشد روال عادی خودش می تواند یک راه عالی برای استراحت کردن در عصر باشد. پس شما احساس خستگی نمی کنید تا بعد از یک روز کاری برای آن وقت بگذارید.

  • گرفتن شخصی دیگر برای انجام این کار ممکن است بیشتر تحریک کننده و موثر باشد.

۳)پوست خود را لایه برداری کنید.

 اگر در حال حاضر شما این کار را نمی کنید، خواهید فهمید که  این کار به پاهای شما یک تابش و درخشش تقویت کننده ای می دهد. بعد از یک دوش، از لیف، یک اسکراب یا سنگ پا استفاده کنید و به آرامی پاهایتان را با حرکات نرم و دایره وار بمالید. این اصطکاک، تکه های مرده پوست را برمی دارد و پاهای شما را بهتراز قبل نشان می دهد. به دلیل اینکه توصیه شده بعداز دوش بتراشید معمولا کار راحتی است که آن را در برنامه بهداشتی روزانه خود قرار دهید.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر