چگونه ” نه ” گفتن باعث ایجاد ازدواج های قویتر می شود

ازدواج و زناشویی اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷ اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷


بعد از اتمام عروسی ، شما برای آغاز کردن بقیه زندگی خود با یکدیگر هیجان زده هستید. قبل از اینکه در خانه بازی کنید و فرزندانتان را نام گذاری کنید، زمانی را برای نشستن با همسر خود اختصاص دهید و برخی از مرزها را تعیین کنید.

تعیین مرزها و یادگیری گفتن “نه” نه تنها به همسر خود، بلکه اعضای خانواده (هم شما و هم او) می تواند یک وضعیت بسیار پیچیده باشد. مهم است که به خاطر داشته باشید ازدواج شما چیزی است که ارزش دارد از آن محافظت کنید و صحبت از تعیین محدوده و مرز در مراحل اولیه به رابطه شما در سالهای بعد از «من می توانم» کمک خواهد کرد.

گفتن ” نه ” به زندگی مجردی

پس از عروسی، برای تغییر شیوه زندگی آماده شوید. زندگی با نیمه دیگر شما فراتر از صرف تعطیلات طولانی با یکدیگر است. وقت خود را برای یادگیری عادت های یکدیگر اختصاص دهید و انتظار نداشته باشید که او پس از شما برآورده کند. همسر شما راهنما یا مادر شما نیست، به شرکای برابر بودن عادت کنید، و هنگامی که صحبت از کارهای خانه و مرتب کردن آنها می شود سهم مشارکتی خود را انجام دهید. گفتن ” نه ” به همسرتان برای انجام دادن هر کاری برای شما و به اشتراک گذاشتن بارها و مسئولیت را به او پیشنهاد دهید.

برای زوج های تازه ازدواج کرده اعطا کردن زمانی که اکنون زیر یک سقف دارند آسان است. در این تله نیافتید! شب را به یاد آورید؟برای کنار گذاشتن زمان برای یکدیگر وقت بگذارید که در مورد کارها یا مسائل خانگی صحبت نکنید. در عوض، از این زمان برای ارتباط با یکدیگر استفاده کنید.گفتن “نه” به دوستان پرسیدن از شما است اگر این به معنای فرار کردن از قرار شبانه باشد. ازدواج و همسر خود را در اولویت قرار دهید.

به شخص سوم نه بگویید

اختلاف نظر و تکنولوژی را پشت درب اتاق خواب بگذارید. اتاق خواب و تختخواب خود را به عنوان یک فضای امن که در آن شما می توانید دکمه متوقف کردن را فشار دهید، حفظ کنید. شما ممکن است دریابید بحثی که شما شب قبل از آن داشتید بی اهمیت تر از آن است که شما آن را یادآوری کنید یا اینکه بیشتر مایل به شنیدن آنچه که همسرتان بعد از یک شب استراحت خوب داشته باشید. گفتن ” نه ” به خواب ، به سادگی موجب قطع ارتباط و فاصله احساسی می شود.

رسیدگی به خویشاوندان همسر می تواند یکی از پیچیده ترین شرایط زوج ها باشد. پیش از آن مرزهای خود را تعیین کنید تا اطمینان حاصل شود که هم شما و هم همسرتان در یک تیم قرار دارید قبل از اینکه با خویشاوندان همسرتان با احترام و ادب رفتار کنید. درک کنید که گفتن “نه” می تواند به معنای ایجاد اتاق برای گفتن “بله” به چیز دیگری باشد. اگر خویشاوندان همسر شما بدون اطلاع هر صبح شبنه مدام جلو درب منزلتان حاضر باشند، یک راه حل می تواند پرسیدن از آنها برای شام روز یک شنبه در هفته باشد. ایجاد روالهای جدید، عرف جدید در زندگی تازه عروس وداماد است.

بدانید که چرا شما “نه” می گویید

در پایان روز، هیچ کس از گفتن “نه”، مخصوصا به عزیزانش، لذت نمی برد. در مورد اینکه چرا شما “نه” می گویید صریح و و رک باشید، اتاق را با ناامیدی ترک کنید و به احساسات و عمل صدمه بزنید. یادگیری نحوه ی گفتن “نه” صادقانه و مهربانانه، یک شبه اتفاق نمی افتد، اما مزایا می تواند به معنای حفاظت از ازدواج شما باشد، برای نفس کشیدن و رشد زمان و مکان ایجاد کنید در حالی که انتظارات خویشاوندان خود را مدیریت می کنید.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر