چگونه زیبایی چهره خود را افزایش دهیم؟

بلاگ, مد و زیبایی مهر ۱۶, ۱۳۹۷ مهر ۱۶, ۱۳۹۷


چگونه زیبایی چهره خود را افزایش دهیم؟

تا به حال به فکر افزایش زیبایی چهره و ظاهر خود بوده اید؟ این سایت به شما راه های طبیعی افزایش زیبایی را آموزش می دهد. اما هدف ما ایجاد یک چهره کاملا جدید نیست بلکه ساختن چیزی است که متعلق به خود شما است.

با ایجاد یک رویه آرایشی بهداشتی و تقویت اعتماد به نفس، شما قادر خواهید بود تا ویژگی های فیزیکی خود را برجسته تر کنید.

 • پوست خود را تمیز کنید.

 محصولاتی که برای پوست شما ساخته شده اند را استفاده کنید (اعم از پوست های چرب، خشک، ترکیبی، نرمال) تا به بهترین نتایج برسید. صورت خود را کمتر از ۲ بار در روز نشوئید. در صبح و شب قبل از اینکه به رختخواب بروید. با پوست خود مهربان باشید. اگر صورت خود را با شدت مالش دهید تنها باعث می شود پوستتان بسوزد. هرگز با آرایش نخوابید. منافذ پوست صورتتان مسدود خواهند شد و صورت شما دچار پیری زودرس خواهد شد. بعد از شستن صورتتان، از یک مرطوب کننده خوب که برای نوع پوست شما ساخته شده است استفاده کنید. اگر شما جوش سرسیاه یا جوش سفید دارید از نوارهای پاکسازی عمیق منافذ مارک Biore استفاده کنید.

 • خود را کاملا تمیز نگه دارید.

موهای خود را به طور منظم بشوئید. نگذارید که پوستتان چرب شوند. از دئودرانت استفاده کنید. پوست خود را روزانه مرطوب کنید. این کار را بهتراست بعد از دوش گرفتن انجام دهید چرا که پوست نمناک است و محلول به راحتی روی پوست اثر می گذارد. تمیز کردن ناخن هایتان نیز مهم است. آنها را کوتاه نگه دارید و هر دو هفته ای یک بار براقشان کنید تا آنها را نرم و زیبا نگه دارید. کوتیکول ها را برای جلوگیری از ریشه ناخن نگه دارید. هرگز آنها را کوتاه نکنید! اگر شما براق کردن ناخن را دوست دارید، از یک رنگ صورتی خالص یا شفاف برای پوشاندن آنها استفاده کنید. اگر شما از صورتی خالص استفاده می کنید، از یک پوشش استفاده کنید تا تنوع رنگ طبیعی ناخن ها از بین برود. این خیلی زیبا به نظر می رسد.

 • موی خود را ترمیم کنید.

وقتی موی خود را کوتاه می کنید، از آنچه می خواهید مطمئن شوید. اگر مطمئن نیستید از آرایشگر خود برای مدلی که به شکل صورتتان می آید سوال کنید.  موی خود را  رنگ نکنید، آن را طبیعی نگه دارید. اگر باید رنگ کنید، رنگی را پیدا کنید تا به رنگ طبیعی موی شما نزدیک باشد. سعی کنید از وسایل حرارتی برای مدل دادن به موی خود استفاده نکنید. شما می توانید آموزش هایی را برای پیچش یا صاف کردن مو بدون گرما در اینترنت جستجو کنید. زمان زیادی برای مدل دادن به موی خود صرف نکنید. نکته اصلی نشان دادن زیبایی طبیعی شماست. راهی برای مدل طبیعی موهای خود پیدا کنید.

 • با آرایش از خود تعریف و تمجید کنید.

هر روز و بیش از حد آرایش نکنید چون اگر یک روز بدون آرایش بیرون بروید همه می فهمند و افکارشان خوب نخواهند بود. اگر دندان هایتان به سفیدی ای که باید باشند نیستند از رژلب روشن استفاده نکنید. این توجه را برعکس می کند. درعوض، برای مثال یک ریمل تیره استفاده کنید. این زیبایی چشمان شما را بیشتر از دندان هایتان نشان می دهد.

 • هر روز برای خود یک کار انجام دهید.

خود را مجبور به انجام یک کار ب خصوص کنید. این آخرین کاری است که می توانید برای خود بکنید. مثلا در وان حمام پر از کف دقایقی دراز بکشید یا خود را یا یک کتاب فکر برانگیز مشغول کنید. این دلخوشی های کوچک به شما اجازه می دهد احساس خاص بودن بکنید. اگر دوست دارید می توانید این کارها را فقط در زمانی که واقعا احساس می کنید نیاز است انجام دهید. هر کاری که می کنید یادداشت کنید که چه احساسی به شما می دهد تا بتوانید انتخاب هایتان را عوض کنید یا سلایق خود را بهتر بشناسید. فایل شخصی خود را بسازید که شامل داستانها، نقل قول ها، و تصاویری که باعث می شود شما راجع به خود احساس بهتری داشته باشید، می شود.

 • برای زیبایی خود نقشه بریزید.

احساس خوب کنید، احساس زیبایی کنید و این همان چیزی است که جهان خواهد دید. اگر احساس کنید زشت هستید، این چیزی خواهد بود که مردم خواهند دید. سعی کنید به حدی که می توانید خوب به نظر برسید. راه هایی برای زندگی در زیبایی وجود دارد بدون آنکه در مورد آن دچار عقده شده باشید.

 • دوستان حمایت گر پیدا کنید.

چیزی که مردم می گویند، چه از عمد باشد یا نه باعث می شود ما راجع به خود احساس خوب یا بد پیدا کنیم. دنبال افرادی باشید که هنگامی که شما خسته اید و در حال فرو ریختن به شما احساس خوبی بدهند. این شخص از شما تعریف خواهند کرد. اگر شما کاری متفاوت انجام داده اید یا اگر لباسی جدید پوشیده اید، آن را به شما اعلان می کنند. این تعاریف را نگه دارید و آن ها شما را ارزشمند می سازند.

 • به صدای درونی خود گوش فرا دهید.

هرکدام از ما درون سر خود صدایی داریم که ما را توصیه می کند. این شبیه به روان شناسی است. این (صدای درون) ما را به راه مستقیم راهنمایی می کند. ما را آرام می کند، خوشحال می کند یا به ما کمک می کند بفهمیم که چرا داریم پرخوری می کنیم یا چرا به خودمان زحمت اتو کشیدن لباسمان را نمی دهیم؟. مشکل اینجاست که ما اغلب زمانی را که برای شنیدن این حرف های مهم نیاز داریم در نظر نمی گیریم. بعضی ساعات خلوت را با حمامی فراغتی یا پیاده روی برنامه ریزی کنید، یا حتی هنگامی که در حال آرایش کردن هستید. با این حس ها مانند قطعه ای درونی شادی آور برخورد کنید.

 • استراحت کنید!

استراحت کنید. حداقل دو بار در روز، ۵ دقیقه را برای بررسی آرایش، مو، حالت ایستادن و لباس خود کنار بگذارید. مهم نیست روزتان را چقدر بی نظیر شروع کردید، لمس آن هم ضروری است و هم تضمین شده. چند نفس عمیق بکشید تا نفس تازه کنید و ظاهر خود را حفظ کنید.

 • لبخند بزنید.

لبخند زدن به خودتان و اطرافیانتان احساس بهتری می دهد.

 • نکات آسان زیبایی را خودتان یاد بگیرید، از چیز هایی که در منزل دارید استفاده کنید.

(اینها مناسب، مقرون به صرفه و کارآمدند) بعضی از آنهایی که خوب هستند: یک عدد تخم مرغ که به عنوان یک ماده مفید و موثر برای پوستتان شناخته می شود را در ظرفی بریزید. سفیده و زرده آن را جدا می شود. سفیده تخم مرغ را در کاسه ای با شدت هم بزنید و آن را به صورتتان بزنید. تقریبا ۵ دقیقه بگذارید بماند و با آب ولرم بشوئید. سپس زرده را به پوستتان بمالید که ماده بسیار عالی ای برای مرطوب کنندگی است. دوباره ۵ دقیقه زمان بدهید بعد با آب ولرم بشوئید.

دیگری گوجه است، صورت خود را با آب ولرم بشوئید. گوجه را دو نیم کرده و به نرمی دور و اطراف تمام صورتتان بمالید (این کار می تواند در هفته ۲ یا ۳ بار انجام شود، یک لایه بردار ملایم است) ۱۰ دقیقه بگذارید بماند تا به خوبی خیس بخورد سپس صورت را با آب گرم به آرامی بشوئید، بگذارید سرد شود (تا منافذ پوستتان را ببندد). مرطوب کننده مناسب پوست خود را تمام کنید. نکات خانگی زیبایی بیشتری را به صورت آنلاین یاد بگیرید.

 • به خودتان بگوئید زیبا هستید.

“زیبایی در نگاه بیننده است”. به خاطر داشته باشید، شما نمی توانید همه را راضی نگه دارید یا نباید تلاش کنید. عقیده هیچ کس دیگری در مورد شما مهم نیست مگر عقیده خودتان. پس به خودتان بگوئید که شما زیبا هستید، از هرفرصتی تا زمانی که به آن اعتقاد پیدا کنید برای این کار استفاده کنید.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر