چگونه خوشتیپ تر به نظر بیاییم؟

بلاگ, عروس خانم, مد و زیبایی مهر ۱, ۱۳۹۷ مهر ۱, ۱۳۹۷


چگونه خوشتیپ تر به نظر بیاییم؟

۱-کفش پاشنه بلند بپوشید

پای خود را به سمت پاشنه ها قرار دهید و مطمئن شوید که با بند یا سگک بسته شوند. این اولین نشانه ای است که اگرکفش پاشنه بلند مناسبتان باشد باید پاهای شما را به پاشنه ها بچسباند.

اگر سعی می کنید که کفش پاشنه بلند اندازه و مناسب پاهایتان باشد احتمالا برای سایز پای شما خیلی کوچک هستند. در این مورد شما به احتمال زیاد، نیاز به افزایش نیم یا یک سایز دارید. اگر پاهای خود را به آسانی به طرفین می چرخانید و بین کفش و پاهایتان فضای زیادی وجود دارد، احتمالا خیلی بزرگ هستند. در این مورد شما نیاز به کاهش نیم یا یک سایز دارید.

۲. روی پاشنه ها بایستید

صاف بایستید و پاهایتان را حس کنید. آیا در هرقسمتی احساس گرفتگی دارید؟ آیا هر قسمتی از پاهایتان (پاشنه پا، انگشتان و طرفین پا) آویزان یا بیرون از کفش است؟ آیا جایی از کفش وجود دارد که در تماس با پاهایتان نباشد (مانند پاشنه پا)؟ هر گونه احساس ناراحتی یا حتی لقی دارید قبل از استفاده، نیاز به تغییر اندازه کفش دارید.

با کمک آینه شکل کفش ها را بررسی کنید. آینه می تواند چشم انداز دیگری را به شما بدهد.

۳. اطراف کفش پاشنه بلند را بررسی کنید

در حالی که ایستاده اید پاشنه کفش باید بر روی پاشنه پایتان قرار گیرد. اگر فضایی بین پاشنه پایتان و پاشنه کفش وجود داشته باشد؛ به خاطر این که هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند پاهایتان بزرگ به نظر نرسد، این فضا نباید بیشتر از ۳٫۴ سانتی متر تا ۱ سانتی متر باشد. اگر در حدود ۱سانتی متر یا کمی بیشتر، فضایی بین پاشنه پا و کفش شما وجود دارد، شما خودتان فضایی قرار دادید که به  راحتی  پاهایتان متورم شوند. اگر پاشنه کفش، پوست پاشنه پایتان را خراش بدهد احتمالا کفش خیلی کوچک است. کفش های پاشنه بلندی که بیش از حد کوچک اند سبب تاول و خراش پاشنه پا می شوند. اگر پاهایتان از قسمت عقبی کفش بلند می شوند ، یا بیش از ۱سانتی متر فضا بین پاشنه پا و کفش پاشنه بلند باشد احتمالا کفش بیش از حد بزرگ است. کفش پاشنه بلندی که بیش از اندازه بزرگ است سبب حرکت بیش از حد پا می شود که این حرکت اصطکاکی میان پوست و کفش باعث تاول می شود.

۴. ناحیه انگشتان پا را بررسی کنید

در حالی که ایستاده اید، باید انگشتان پا در جلو نوک کفش قرار گیرد. این متفاوت از این خواهد بود که سر پنجه انگشتان بسته و باز باشد. با این وجود، صرف نظر از سبک پنجه پا، انگشتان پا باید در کفش راحت باشد. آیا انگشتان محکم به هم فشار می آورند یا فضایی برای تکان خوردن نیست؟ اگر می توانید انگشتانتان را ببینید آنها قرمز یا بنفش اند؟ آیا قسمت بالایی برآمدگی انگشتان به سمت بیرون کفش است؟ انگشتان باید راحت در قسمت سر پنجه کفش قرار گیرد، اما کمی فاصله برای تکان داشته باشند. اگر کفش پاشنه بلند تنگ و سبب ناراحتی در قسمت انگشتان شود احتمالا بسیار کوچک است. اگر انگشتان پا از جلو لبه کفش آویزان است و یا فضای زیادی برای حرکت و تکان دارد (اگر می توانید انگشتانتان را زیاد حرکت دهید)، احتمالا خیلی بزرگ هستند.

۵. ناحیه پا را بررسی کنید

هنگامی که ایستاده اید، اطراف پای شما باید در مقداری از کفش باقی بماند، این به این معنی است که دو طرف پاهای شما باید لبه ی داخلی پاشنه را به آسانی لمس کند. پاهای شما نباید از طرفین پاشنه کفش بیرون بزند و کنار پایتان و داخل پاشنه کفش، نباید بیش از حد فضا داشته باشد. فضای بیش از حد در کناره های کفش به این معنی است که شما به راحتی می توانید یک یا دو انگشت در میان فضای پا و پاشنه کفش ایجاد کنید. اگر پاشنه یا هر قسمت دیگری از پاهایتان از کفش بیرون بزند، پس کفشتان خیلی کوچک است. اگر فضای بیش از حد بین دو طرف پاهایتان و لبه داخلی پاشنه وجود داشته باشد، احتمالا کفش خیلی بزرگ است.

۶. با کفش پاشنه بلند راه بروید

شما نمی توانید به خوبی بفهمید که کفش مناسب است تا وقتی که راه رفتن را با آنها تجربه کنید. اطمینان حاصل کنید که هر دو لنگ کفشتان به یک اندازه هستند و راهرو مغازه را قدم بزنید. توجه داشته باشید که این قدم زدن می تواند به شما نشان دهد که موقع استفاده از کفش احساس راحتی می کنید یا خیر. به یاد داشته باشید که در هنگام راه رفتن، قسمت کلیدی پا (پاشنه پا، انگشتان و طرفین) را بررسی کنید. اغلب سایش های ناخوشایند، یا فضای زیاد در کفش، در هنگام راه رفتن نمایان می شود، به همین دلیل است که راه رفتن با کفش پاشنه بلند قبل از خرید آنها بسیار مهم است.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر