چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت دوم)

بلاگ, مد و زیبایی مهر ۸, ۱۳۹۷ مهر ۸, ۱۳۹۷


چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت دوم)

۵-با پوشیدن کفش های پاشنه بلند در خانه تمرین کنید.

کفش هایتان را قبل از اینکه در خارج از خانه بپوشید چند روزی در داخل خانه پا کنید. اینکار نه تنها به شما اجازه ی پوشیدن و تمرین کردن می دهد، بلکه کف کفش ها را کمی سایش می دهد و از لغزندگی آن کم می کند. مطمئن شوید که تمام کارها را هنگام پوشیدن کفش ها انجام می دهید؛ مثل: راه رفتن، ایستادن، چرخیدن روی پاشنه ی پا و چرخیدن در اطراف.

۶-موقع پوشیدن کفش ها استراحت کنید.

اگر شما زمانی که می خواهید برای اولین بار کفش های پاشنه بلند بپوشید، به پاهایتان استراحت ندهید، پاهای شما تاول خواهند زد. استراحت کردن هنگام پوشیدن کفش های پاشنه بلند به اندازه قالب گرفتن کفش در پاهایتان و خارج شدنشان از حالت سفتی، اهمیت دارد. پوشیدن این کفش ها در اطراف خانه باید همراه با استراحت دادم پاهایتان به اندازه ی کافی باشد. اما شما می توانید این راه کار ها را امتحان کنید:

▪کفش های خود را در سطوح مختلف امتحان کنید: شما احتمالا نیاز پیدا خواهید کرد که کفش های خود را در سطوح کاشی کاری شده، فرش ها و سطوح لیز و کفپوش های چوبی بپوشید؛ پس سعی کنید حرفه ای شوید.

▪اگر شما خیال دارید که کفش های خود را در میهمانی ها و جشن ها، جاهایی که می دانید جنب و جوش زیاد دارید، بپوشید پس در خانه این کارها را تا جایی که احساس راحتی کنید انجام دهید. می توانید برای خود موزیک پخش کنید و کمی برقصید یا کمی سر پا بایستید تا پاهایتان به این وضعیت ها عادت کند و در میهمانی ها سختگی کمتری احساس کنید.

▪دقت بیشتری هنگام پایین آمدن از پله ها به خرج دهید.

یک پا را کامل بر روی یک پله قرار دهید و پای بعدی را روی پله ی بعدی، و برعکس هنگام بالا رفتن سینه ی پای اولی خود را روی پله و بعدی را به همین صورت روی پله ی بعدی انجام دهید. محض احتیاط سعی کنید باشکوه و زیبا اینکار را انجام دهید. حتما در این مرحله مراقب باشید و عجله نکنید. از نرده ها به عنوان تکیه گاه و ایمنی استفاده کنید. بعد از گذراندن چند پله، کمی استراحت کنید.

۷-کفش های خود را بیرون از خانه بپوشید.

پوشیدن این کفش ها در خانه بسیار متفاوت تر از پوشیدن آنها در خارج از خانه است. بدون انعطاف پذیری فرش و صاف بودن زمین، حتی سطوح کف پوش شده ی داخل خانه یا چوبی بودن سطوح، راه رفتن با کفش های پاشنه بلند می تواند ده برابر سخت تر باشد.

حتی معایب سطحی و جزئی بر روی آسفالت یا ترک های روی پیاده رو ها می توانند دشواری هایی را به همراه داشته باشند، پس سعی کنید چند بار خارج از خانه راه بروید و بسیار مراقب ناهمواری های موجود بر روی سطوح خارج از خانه باشید.

▪یک مکان خوب برای تمرین کردن، بعد از اینکه شما در داخل خانه به این کفش ها عادت کردید، پوشیدن آنها در سوپر مارکت هاست. برای طبیعی جلوه دادن ماجرا مقداری خرید نیز بکنید!

۸-ایستادن با کفش های پاشنه بلند را تمرین کنید.

تنها یادگرفتن راه رفتن با این کفش ها لازم نیست؛ بلکه چگونه ایستادن بر روی این کفش ها نیز مهم است. شاید به نظر ساده برسد،

اما بسیاری از خانم ها نمی دانند هنگام ایستادن و ژست گرفتن برای عکس ها و یا صحبت کردن در میهمانی ها با پاهایشان چکار کنند.

اینجاست که داشتن کفش های راحت بسیار مهم می شود، چون شما نمی خواهید تمام عصر خود را با پا به پا کردن کفش هایی که راحت نیستند بگذرانید.

▪برای درست ایستادن با کفش های پاشنه بلند، با کفش های خود روی یک پا بایستید و هنگامی که به حالته کج گوشه ی آنرا گرفته اید، میانه ی پای دیگر خود را لمس کنید.

▪وزن خود را روی انگشتان یک پای خود بیندازید و روی نوک پای خود بایستید، زمانی که پایتان خسته شد اینکار را روی پای دیگرتان انجام دهید.

▪تا حد امکان بنشینید. هر چقدر که کفش شما راحت باشد، دردهای پا بعد مدتی سر پا بودن به سراغتان می آید. لذت یک دور همی را با ایستادن طولانی مدت و دردهای ناشی از آن، از خودتان دور نکنید.

تمام نکات بالا برای تمرین و عادت کردن شما به کفش های پاشنه بلند بود. سعی کنید همیشه از این نوع کفش ها استفاده نکنید و کفش های پاشنه کوتاه و راحتیتان را فراموش نکنید!.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر