چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول)

بلاگ, مد و زیبایی مهر ۴, ۱۳۹۷ مهر ۴, ۱۳۹۷


چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول)

کفش های پاشنه بلند می توانند بهترین دوستِ دختر ها باشند. می توانند هنگام ایستادن شما را قد بلندتر، لاغر تر و زیبا تر نشان دهند

و اعتماد به نفس زیادی به شما بدهد. هر چند راه رفتن با کفش هایی با پاشنه های بسیار بلند می تواند سخت باشد به خصوص زمانی که شما به راه رفتن با آنها عادت نداشته باشید.

نگران نباشد به هر حال یاد گیری راه رفتن بدون ترس و راحت، کمی تمرین کردن را می طلبد. راه کارهای کمک کننده زیر را دنبال کنید تا همانند مدل ها، با پاشنه های دوازده سانتی در هر زمانی خرامان خرامان راه بروید.

۱-قدم های کوتاه بردارید.

راه رفتن با کفش های پاشنه بلند مثل راه رفتنی که در دوره کودکی یاد گرفتید نیست، پس شما باید چند کاری که ممکن است احساس کنید دارای عمل متقابل است را انجام دهید:

قدم های کوتاه و آرام بردارید؛ مطمئن شوید که هنگام راه رفتن زانوهایتان بیشتر از حالت معمولی خم نمی شود.

خواهید فهمید که کفش های پاشنه بلند گام های بلند شما را کمی کوتاه تر می کنند. هر چه پاشنه ی کفش بلندتر باشید، گام های بلند شما کوتاه تر می شوند. سعی نکنید با این عمل مقابله کنید و گام های بلند بردارید.

گام های کوتاه و ظریف که باعث هر چه طبیعی تر جلوه دادن راه رفتن و احساس راحتی بیشتر پاهای شما می شود، بردارید. قدم های کوتاه، خانم ها را آرام، دارای متانت زنانه و اعتماد به نفس بالا نشان می دهد.

۲-از سمت پاشنه به سمت انگشتان قدم بردارید.

هدف ما، تا جایی که امکان دارد راه رفتن به صورت طبیعی است.

وقتی شما با کفش های پاشنه تخت راه می روید، با نوک انگشتان خود یا قرار دادن کل پا بر روی زمین راه نمی روید، می روید؟!

پس هیچ کدام از این کارها را نیز در راه رفتن با پاشنه های بلند انجام ندهید.

اول پاشنه را و بعد به آهستگی انگشتانتان را بر روی زمین بگذارید و سپس هنگامی که وزن خود را روی نوک پای خود قرار داده اید،

وزن خود را به حرکت رو به جلو تغییر دهید. مثل اینکه روی نوک انگشتان خود راه می روید به سمت جلو برای حرکت بعدی بروید. این کار باعث می شود فشار کمتری به انگشتان پا وارد شود و همچنین جلوی متورم شدن پا را در ناحیه انگشتان می گیرد.

اکثر خانم ها بعد از پوشیدن کفش پاشنه بلند، تمام وزن خود را بر روی انگشتان پا قرار می دهند که این باعث درد شدید در قسمت انگشتان پا مخصوصا اولین انگشت می شود.

۳-حالت خود را بهتر کنید.

پوشیدن کفش های پاشنه بلند باعث تغییر جاذبه ی زمین نسبت به مرکز ثقل بدن شما و بهتر ایستادن شما به منظور جبران عالی نبودن حالت بدن شما می گردد.

▪فرض کنید یک نخ نامرئی سر شما را به سمت بالا نگه داشته است. سرتان باید همتراز با ستون فقراتتان و چانه ی شما موازی با زمین باشد.

هنگام راه رفتن با کفش های پاشنه بلند از نگاه کردم به سمت پایین پرهیز کنید. این کار ظاهر شما را زیبا تر و قد بلندتر نشان خواهد داد.

▪شانه هایتان را به سمت عقب و پایین و بازوهایتان را راحت و ریلکس کنار بدنتان نگه دارید. هنگامی که راه می روید برای ایجاد تعادل دست هایتان را به آرامی عقب و جلو کنید.

▪عضلات شکم خود را منقبض و به سمت داخل، به سمت ستون فقرات، بدهید. این عمل به صاف تر ایستادن شما و لاغرتر نشان دادن شما کمک خواهد کرد.

▪کمی زانوهای خود را خم کنید. زانوهایتان هنگام راه رفتن با کفش های پاشنه بلند نباید به صورت کامل صاف باشند.

هنگام راه رفتن زانو های خود را کاملا ریلکس کنید، آن ها را خم کنید و مستقیم به سمت جلو حرکت کنید.

۴-تصور کنید بر روی یک خط صاف نامرئی راه می روید.

مدل های کت واک معمولا یک پای خود را به آرامی جلوی پای دیگر قرار می دهند تا هنگام راه رفتن به لگن شان نوسان بیشتری بدهند.

بسیاری از بانوان کفش های پاشنه بلند را به منظور جذاب شدن می پوشند، پس اضافه کردن کمی نوسان،

می تواند کار خوبی باشد. بهترین راه برای نوسان دادن به بدنتان هنگام راه رفتن با کفش های پاشنه بلند این است که تصور کنید

برروی یک خط صاف یا یک طناب محکم راه می روید. این کار را با دقت و آرامش انجام دهید.

▪یک پا باید دقیقا جلوی پای دیگر قرار بگیرد و مستقیما حرکت کنید. این کار برای حرفه ای شدن تمرین بیشنری نیاز دارد اما نتیجه اش ارزشش را دارد.

▪به ویدئوی مدل ها در کت واک ها نگاه کنید تا ببینید که حرفه ای ها چگونه اینکار را انجام می دهند، سپس هر چه دیدید را عیناً تکرار کنید.

بدانید که مدل های کت واک می خواهند در راه رفتنشان کمی اغراق کنند، پس شاید بخواهید که کمی از شدت آن برای زندگی واقعی کم کند.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر