چگونه آرایش کنیم تا طبیعی به نظر برسد؟

بلاگ, مد و زیبایی شهریور ۲۵, ۱۳۹۷ شهریور ۲۵, ۱۳۹۷


چگونه آرایش کنیم تا طبیعی به نظر برسد؟

۱)صورتتان را از هرگونه آرایش قبلی پاک کنید. پاک کننده آرایش یا آب را روی یک تکه پنبه بریزید و پنبه را به آرامی به صورت دایره وار روی صورت خود بمالید تا آرایش قبلی کاملا از بین برود. نوع پوست خود را مشخص کنید که چرب، خشک، ترکیبی، معمولی و یا حساس است. با وسایل بهداشتی مناسب، پوستتان را روزانه دو بار پاک کرده و از نرم کننده استفاده کنید. اگر مشکلات پوستی مانند خال یا لک و جوش سر سیاه دارید این کارها پوست شما را پوست پوست می کنند.

۲) صورت خود را نرم کنید. با استفاده کردن از ذره ای نرم کننده بدون بو و بدون روغن اندازه نخود فرنگی پوست خود را به آرامی مالش دهید. نرم کننده های معطر، پوست شما را تحریک می کنند و باعث جوش های سرسیاه یا واکنش های آلرژیکی می شوند. همچنین نرم کننده های حاوی روغن نیز جوش ها را تحریک می کنند. پس از ترکیبات کرم نرم کننده خود قبل از خرید اطلاعات کامل را دریافت کنید.

*بهتر است برای طبیعی تر به نظر رسیدن، به جای استفاده از کرم زیرساز، از مرطوب کننده های رنگی استفاده کنید. این مرطوب کننده ها تناژ پوست شما را وقتی در شب بیرون هستید ترکیب میکند و به طور عادی دارای SPF هستند. آن دسته از دخترانی که پوست شفاف تری دارند با مرطوب کننده های رنگی بسیار زیباترو عالی تر به نظر می آیند.

۳) از کانسیلر برای اطراف چشم و هر قسمتی از صورت که دارای لک است استفاده کنید. استفاده کردن از کانسیلر قبل از زیرسازی کمک می کند تا استفاده از زیرساز به مقدار کمتری برسد. از هم رنگ بودن کانسیلر با پوست خود اطمینان حاصل کنید. وقتی شما از کانسیلر استفاده می کنید مستقیما آن را روی لک های صورت بزنید نه دور و اطراف لک ها. این راه به کمرنگ تر شدن هاله کمک می کند و اثر بیشتری روی لک ها دارد. (آنها را بیشتر می پوشاند)

احتیاط کنید بیش از حد از کانسیلر استفاده نکنید تنها تا حدی که لک ها را بپوشاند استفاده کردن از آن کافیست.

۴) روی قسمت های چرب تر پوست خود از کرم زیرساز استفاده کنید. قبل از اینکه آرایش را شروع کنید بهتر است بفهمید از رنگ زیرساز مناسب استفاده می کنید یا خیر؟. زیر نور طبیعی چراغ بایستید و زیرساز را امتحان کنید تا مطمئن شوید رنگ درستی برای پوست شما است. درست انتخاب کرده اید. چند نقطه کوچک روی گونه خود بمالید و با انگشت به روش های مختلف روی صورت خود آن را پهن کنید تا مطمعن شوید که رنگ آن با پوست شما همخوانی دارد.

*انگشت خود یا اسفنج (پد) را آغشته به زیرساز کرده و روی صورت خود بمالید آنقدر آن را ترکیب کنید تا شبیه به رنگ پوست شما شود. حتما کرم را تا زیر خط فک خود ادامه دهید اگر شما در قسمت های گوشه ای صورت خود توقف کنید جایی که کرم زیرساز پایان می یابد یک خط روشن ایجاد میشود انگار که شما ماسک گذاشته اید.

*اگر زیر چشمتان متورم یا بی رنگ است سه نقطه روی خط دایره ای شکل زیر چشمتان بزنید و به آرامی آن را با انگشت حلقه (انگشت چهارم دست چپ) ترکیب کنید.

۵) از کرم برنزه استفاده کنید. برخی از مردم بعد از اینکه آرایش چشمشان تمام شد از کرم برنزه استفاده می کنند. این کرم بهترین راه برای درخشش طبیعی پوست شماست. به آرامی برس برنزه را روی کل صورت خود (یا در طول استخوان گونه یا قسمت های اصلی صورت شامل پیشانی، بینی، چانه به خصوص قسمت های چرب تر پوست نسبت به قسمت های دیگر صورت برای داشتن ظاهر برنزه ای طبیعی) بکشید. اگرچه استفاده نادرست از برنزر (کرم برنزه کننده) روی صورت های رنگ پریده می تواند زیاد جالب به نظر نرسد حتی ممکن است از زیبایی شما کم کند. قبل از اینکه از خانه بیرون بروید آن را روی صورت خود امتحان کنید تا ببینید که آیا به شما می آید یا نه. اگر از آن روی پوست خود خوشتان نیامد و احساس کردید به شما نمی آید از این مرحله بگذرید.

۶) از سرخ کردن گونه ها استفاده کنید. اگر از کرم برنزه خوشتان نیامد می توانید به جای آن از سرخ کردن استفاده کنید. رژگونه به طور کلی بهتر از کرم پودر کارایی دارد چرا که به شما یک ظاهر زیبا می دهد و ماندگاری بیشتری نیز روی پوست خواهد داشت. از یک رژگونه جگری رنگی استفاده کنید کمی روی انگشت حلقه خود بمالید و روی استخوان گونه خود بزنید. به خاطر داشته باشید که نباید از کرم برنزر و رژگونه به طور همزمان استفاده کنید. فقط یکی از این دو را انتخاب کنید.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر