چکار کنیم تا روز عروسی استرس نداشته باشیم.

ازدواج و زناشویی, بلاگ شهریور ۱۱, ۱۳۹۷ شهریور ۱۱, ۱۳۹۷


چکار کنیم تا روز عروسی استرس نداشته باشیم.؟

وقتی که بالاخره روز عروسی فرا می رسد، بعد از یک ماه برنامه ریزی انتظار دارید که چیزی جز یک روز رویایی نباشد. عروس های ما، بارها و بارها گفته اند که حتی اگر چیزهایی طبق برنامه پیش نمیرفت اما همچنان بهترین روز زندگیشان را داشتن. بنابراین اجازه ندهید اضطراب بر شما غلبه کند.
برای داشتن یک روز پر از شادی و به دور از استرس روز عروسی،ما بهترین نکاتی که با آنها می توانید مطمعن شوید که همه چیز آرامترین شکل ممکن پیش خواهد رفت را در اینجا بررسی کردیم.

یک ماه قبل

تمام رزروهایتان باید انجام شوند و در برنامه ریزیتان گنجانده شده باشند. منظورمان صحبت با گلفروش، آشپز، طراح دکوراسیون جشن، سرگرمی ها و … است. چک کردن دوباره این برنامه هایتان، ضرری ندارد. اگر توانایی و وقت کافی برای برنامه های رزرو ندارید، بهتر است یک لیست مشخص برای مشخص کردن زمان کارهایتان تهیه کنید. مطمعن شوید که کارهایی را که نیاز نیست حتما خودتان حضور داشته باشید، علامت بزنید تا اگر قرار بر این شد که کسی جای شما این کار ها را انجام دهد بداند که باید چه کارهایی انجام دهد.

یک هفته قبل

هر کار دستی و خلاقانه ای را که شروع کرده اید، تمام کنید. چه برای دکوراسیون و چه برای کادوی عروسی خودتان باشند، وقتی که روز عروسی برسد از خودتان بابت وقت گذاشتن برای اتمامش تشکر خواهید کرد. طبق سلیقه خودتان بسته بندیشان کنید و در یک گوشه با برچسبی که محتویات بسته را مشخص می کند، قرار دهید تا برای شروع روز عروسی آماده باشید.
این زمان بهترین موقع برای این است که به ساقدوش ها بگویی که دوست دارید در این جشن چه کارهایی انجام دهند. تمام وظایف ساقدوش ها را به آنها بگویید تا خیالتان بابت به خوبی پیش رفتن برنامه ها راحت باشد.

یک روز قبل

آماده کردن همه چیز در جشن عروسی طبق یک شکل و فرم خاص از خوش شانسی شماست. نوشتن لیست کارهای روز جشن عروسی ایده خیلی خوبی است ولی باید برای تمام جزئیات کلی وقت صرف کنید.

درباره زمانی که صرف آرایش صورت و شینیون موهایتان می شود، فکر کنید و یادتان باشد که این زمان را برای ساقدوش هایتان را هم حساب کنید. وقتی لباستان را پوشیدید زمانی را برای گرفتن عکس زمان و حتی زمان مورد نیاز برای غذا خوردن را هم در نظر بگیرید. برای خودتان در آخر زمانی را خالی بگذارید. با داشتن این زمان اضافه داماد را برای هیچ کاری معطل نخواهید کرد و همچنین شما را از جمع و جور کردن کارها در لحظات آخر نجات خواهد داد.

یادتان باشد که نگرانی درباره چیزهایی که از کنترل شما خارج هستند بیهوده است. تکرار این جمله، راهی ساده برای دوری از استرس صبح روز عروسی است و آغاز کردن این روز با این نکات و رعایتشان تا پایان روز، ازدواجتان در آرامش و بدور از استرس خواهد بود.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر