چه چیزهای برای داشتن استخوانهای قوی بخوریم

بلاگ, سلامت اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷ اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۷


چگونه متوجه پوکی استخوان می شوید؟

نشانه های بسیار زیادی وجود دارند. در طول زمان، پس روی لثه ها ، قدرت گرفتن دست، ناخن های ضعیف و شکننده ، گرفتگی های شدید و درد های استخوانی – همه به این معنی است که شاید استخوان های شما سالم تر از قبل نباشند. یکی از خطرات عدم داشتن استخوان های قوی پوکی استخوان است و در حالت ایده آل، شما باید سالم غذا بخورید و برای جلوگیری از آن کار کنید.
در حالت ایده آل، سلامت استخوان ها از ترکیب کلسیم و ویتامین D بدست می آید. به عنوان یک زن بالغ به ۷۰۰ میلی گرم کلسیم نیاز دارید. منابع بسیار خوبی از کلسیم وجود دارند: غذاهای لبنی مانند شیر، پنیر، نوعی پنیر، سبزیجات سبز مانند کلم، بامیه و کلم بروکلی، محصولات سویا مانند لوبیا، توفو(خمیر سویا که سفید و پنیر مانند است) و نوشیدنی ها، آجیلها، ماهی مانند ساردین و پرتقال و بیشتر غذاهای غنی شده با آرد.
به نظر می رسد اسفناج حاوی مقدار زیادی کلسیم است، اما دارای اسید اسکالیک است که از جذب کلسیم مناسب جلوگیری می کند و بنابراین لیست ما را ایجاد نمی کند.

برای ویتامین D،

نور خورشید بهترین منبع است، با دوره های کوتاه مدت در آفتاب بدون کرم ضدآفتاب به صورت روزانه در اوایل صبح فوق العاده به بدن کمک می کند. شما همچنین می توانید روزانه یک مکمل ویتامین D دریافت کنید، اما در اینجا مواد غذایی وجود دارد که کمک می کند تا استخوان های قوی تر داشته باشید. ماهی های چرب مانند ماهی خال مخالی، ماهی قزل آلا و ساردین، تخم مرغ، غلات صبحانه غنی شده و انواع خاصی از پودرهای شیر همه شما را به نیاز ویتامین D خود نزدیک می کنند.
شما همچنین می توانید نوشیدنی Horlicks زنان را استفاده کنید، یک نوشیدنی سالم که به طور خاص برای نیازهای تغذیه ای زنان برای استخوان های قوی طراحی شده است. این نوشیدنی شامل کلسیم، ویتامین D و ویتامین K2 است که مواد مغذی اثبات شده برای سلامت استخوانها هستند.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر