چطور خط چشم دنباله دار بکشیم ؟

بلاگ, مد و زیبایی مهر ۲۳, ۱۳۹۷ مهر ۲۳, ۱۳۹۷


چطور خط چشم دنباله دار بکشیم؟

خط چشم دنباله دار وقتی که درست انجام شود، می تواند یک استایل بسیار فریبنده باشد اما برای افراد مبتدی می توان از حقه ای استفاده کرد تا مثل حرفه ای ها باشد.

تمرین کنید که خط چشم تان را با دست آزاد انجام دهید یا از نوار به عنوان راهنما برای رسیدن به دنباله ای بی نقص استفاده کنید. سپس خط چشم تان را مرتب کنید و به آن مقداری زمان بدهید تا بنشیند.

اگر می خواهید، کمی ریمل به آن اضافه کنید تا ظاهرتان تکمیل شود.

۱٫پلک تان را با کانسیلر یا پرایمر آماده کنید

قبل از به کار بردن هر خط چشمی، کمی پرایمر سایه چشم یا کانسیلر زیر چشم یا پلک تان بزنید و خوب مخلوط کنید (هماهنگ شان کنید). این، پایه ی نرمتر و حتی زیباتری برای خط چشم تان ایجاد می کند و همچنین به خط چشم کمک می کند که بهتر به پلک چشم تان بچسپد.

-اگر از کانسیلر استفاده می کنید به دنبال نوع بدون چربی آن باشید. چربی می تواند باعث شود که خط چشم تان خیلی راحت تر سیاه شود و پخش شود.

۲٫کمی سایه چشم بزنید

اگر می خواهید از سایه چشم استفاده کنید بهترین کار این است که قبل از کشیدن خط چشم آن را بمالید. به عبارت دیگر خط چشم تان ممکن است وقتی که سعی می کنید سایه را بمالید، سیاه و نامرتب شود.

– مگر اینکه برای یک ظاهردراماتیک شبانه می روید. ممکن است بخواهید وقتی که در ترکیب با دنباله خط چشم از آن استفاده می کنید ،سایه تان را ظریف بکشید.

۳٫مداد خط چشم را به خط مژه بالایی تان بمالید

از یک مداد خط چشم روشن برای کشیدن یک خط نازک استفاده کنید و تا آن جا که ممکن است نزدیک به خط مژه بالایی تان آن را بکشید. این مثل یک پایه برای دنباله خط چشم تان عمل می کند.

-از گوشه داخلی چشم تان شروع کنید و به سمت گوشه بیرونی کار کنید. در پایان خط مژه تان، توقف کنید.

-حتی اگر باید نازک باشد، لازم نیست در این نقطه خط خیلی مرتب باشد. دوباره روی خط پایانی خواهید رفت پس کمی نامرتبی در این نقطه تفاوت چندانی ایجاد نمی کند.

-هنگام انجام دادن ، پلک چشم تان را تا آن جایی که ممکن است، بکشید. اگر لازم است سرتان را به عقب کج کنید و فقط چشم تان را با کمی هنگامی که خط چشم را می کشید باز کنید.

-از انگشت کوچک دستی که مسلط نیست، برای نگه داشتن سفتی پلک چشم تان در هنگام کشیدن خط استفاده کنید.

– به جای اینکه سعی کنید خط را در یک امتداد مستمر بکشید، چند سری خط تیره بکشید. کشیدن آن به این روش راحت تر است.

چطور خط چشم دنباله دار بکشیم؟

۴٫اندازه بگیرید که دنباله باید چقدر کشیده باشد.

مداد خط چشم تان را در انتهای نقطه ی زیر خط پلک تان نگه دارید. به طور مورب به سمت بالا نقطه گذاری کنید تا مثل یک خط ادامه دار در زیر خط پلک تان به نظر برسد.

-خط به طور مورب به سمت بالا و بیرون کشیده می شود.

-اگر پلک چشم سفتی دارید، ممکن است نیاز داشته باشید که زاویه دنباله را بیشتر به سمت بیرون بکشید تا از قسمت محکم  پلک تان دور شود.

-برای داشتن زاویه درست از دنباله خط چشم تان، خطی فرضی از لبه بیرونی بینی تان به گوشه بیرونی ابروتان بکشید.

۵٫یک خط مورب نازک به سمت بیرون بکشید تا مثل دنباله عمل کند.

این خط باید تقریبا با خط راهنمایی که هنگام نگه داشتن مداد چشم مقابل پلک چشم تان ترسیم کرده اید، مطابقت کند. به عبارت دیگر باید تقریبا مثل امتداد مژه بالایی تان به نظر برسد.

-قبل از اینکه شروع کنید مطمئن بشوید که آیینه ای در اطراف دارید. همچنین اطمینان حاصل کنید که آرنج یا بازو بر روی یک سطح ایستا باشد. این اجازه می دهد کنترل بیشتری روی درست کردن دنباله داشته باشید.

-خط چشم بر روی خط پلک بالایی تان در بالای نوک خط چشم باشد.

-یک خط مورب تقریبا ۴۵ درجه رو به بالا و بیرون بکشید.  خط باید به سمت متداول انتهای ابرویتان باشد.

طول دنباله به شما بستگی دارد. یک خط چشم دنباله دار ماهرانه در این نقطه باید کوتاه به نظر برسد. اما یک خط چشم دراماتیک تر می تواند تا زیر استخوان ابروهایتان ادامه پیدا کند. هیچ وقت آن را تا خود ابرو ادامه ندهید.

۶٫یک خط مستقیم از نوک آن به وسط پلک تان رسم کنید.

با ثابت نگه داشتن پلک تان، تا آن جا که ممکن است، یک خط مورب مستقیم از نوک دنباله پایین به وسط خط مژه بالایی بکشید.

-در زمانی که این کار را انجام می دهید چشم را بسته نگه دارید، با چشمی که در حال حاضر روی آن کار نمی کنید، نگاه کنید.

-انگشت اشاره دست آزادتان را روی استخوان ابرو نگه دارید. پلک بالایی تان را به آهستگی به سمت بالا بکشید تا آن را محکم نگه دارید.

-خط های دنباله را در حالی که از دست آزادتان استفاده می کنید، بکشید.

۷٫نمای بیرونی را پر کنید.

از مداد خط چشم تان برای پر کردن نمای کلی دنباله ای که ایجاد کرده اید، استفاده کنید. تا پوست میان خط ها را بپوشاند.

-اگر شما بعد از آن با مداد خط چشم روی آن طرح بکشید، این کار نباید به طور مخصوصی تا انتها انجام شود.

-تا آن جایی که ممکن است خط چشم نزدیک به خط پلک را پر کنید تا از ایجاد فاصله بین پوست زیر چشم خودداری شود. مقصود، آمیختن خط چشم با خط پلک است.

۸٫خط را در قسمت داخلی پلک چشم ضخیم کنید

با وجودی که دنباله همان طور که به سمت چشم می رود (به چشم نزدیک تر می شود) به طور طبیعی نازک تر می شود، کاری کنید که آشکار تر شود (بیشتر به چشم بیاید).

از ضربه های کوچک مداد خط چشم تان برای نرم کردن گوشه ی میان انتهای دنباله تان و خط بالایی پلک استفاده کنید.

-خط چشم باید در نوع خودش نازک ترین در داخلی ترین گوشه باشد اما باید آشکار باشد حتی اگر به تدریج در امتداد نازک تر شود.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر