چرا می خواهید وضعیت رابطه خود را در رسانه های اجتماعی نمایان کنید؟

ازدواج و زناشویی, بلاگ خرداد ۱۲, ۱۳۹۷ خرداد ۱۲, ۱۳۹۷


چرا می خواهید وضعیت رابطه  خود را در رسانه های اجتماعی نمایان کنید؟

همه ما اینگونه عکس ها را در فیس بوک دیده ایم که یک زن دست خود را نگه می دارد تا حلقه نامزدیش را نشان دهد. گاهی اوقات یک شریک خوشحال به ذهن ما می آید؛گاهی اوقات این فقط یک دست و حلقه است، یک ابراز افتخار: “ما نامزدی کرده ایم!”

با توجه به نظرسنجی از زوج های متاهل در سال ۲۰۱۷ که توسط Knot ، یک وب سایت برنامه ریزی عروسی انجام شده است ،در حقیقت، در عرض چند ساعت و گاهی حتی چند دقیقه پس از نامزدی آنها، ۳۸ درصد از زوج ها عکس ها و جزئیات را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و ۲۵ درصد روز بعد به اشتراک می گذارند. و فقط یک روز پس از عروسی واقعی، ۴۵ درصد از زوج ها عکس های عروسی و جزئیات آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند و ۴۸ درصد وضعیت رابطه خود را در مورد “ازدواج” در فیس بوک به روز کردند.

چرا اعلام ازدواجتان در رسانه های اجتماعی ضروری است؟

به نظر می رسد اگر مهمانی بزرگ، عمومی به اندازه کافی عمومی نبود. (به طور متوسط ​​عروسی ۱۳۶ مهمان دارد!) هر کس در جهان باید بداند و اکنون آنها باید بدانند. لایک ها و قلبها و تبریکات در حال افزایش است (کسی که به عکس های عروسی با شکلک های حالت گریه و یا عجیب و غریب پاسخ می دهد!) آنها کاری را انجام می دهند که قبل از عصر رسانه های اجتماعی امکانپذیر نبود. اعتبار اجتماعی بخش بزرگی از آنچه هست که عادتهای ازدواج را در بر می گیرد. آنها نیازی به رضایت و اعتبار ندارند؛ چیزهایی که آنها هرگز نگرفته اند تا آن را رشد و پرورش دهند. به عنوان بزرگسالان، آنها آن را از طریق قوانین اجتماعی مانند ازدواج جستجو می کنند.

انتظارات اجتماعی و نیاز به اعتبار سنجی

با وجودی که سن اولیه ازدواج متضرر شده است (بر اساس نظرسنجی بیش از ۲۹ سال برای عروس و فقط برای داماد زیر ۳۱ سال)، “ازدواج” هنوز پیش فرض اجتماعی است. هر کسی به سختی می تواند هنجارهای اجتماعی را کنار بگذارد و به پرسش بی پایان پاسخ دهد “چه زمانی ازدواج می کنید؟” هنگامی که آنها به ۳۰ سالگی می رسند. اما برای معتادان ازدواج بسیار سخت است، کسانی که در حال حاضر نیاز جدی به مطابقت کردن دارند، باید پرورش داده شود و از طریق سایرین به دنبال اعتبار باشند.

چرا تمرکز بر روی عروسی به جای ازدواج است؟

شما چند نفر را می شناسید که در مورد عروسی خود خیال پردازی می کنند یا حتی فکر می کنند در حال ازدواج کردن هستند؟ اولویت های آنها خیلی دور ( بعید)  هستند. عروسی فقط یک روز است، اما ازدواج باید یک عمر باشد. و هنگامی که شما در مورد یک عمر فکر می کنید، باید صبر کنید و اطمینان حاصل کنید که این کار درست است.

بنابراین بسیاری از مشتریان، من آنها را به طور نامطلوب با دوستانشان که ازدواج کرده اند مقایسه کرده ام. آنها تمام وقت خود را صرف شادی در مورد همسر، خانه، کودکان کرده اند. آنها در یک آینده فانتزی زندگی می کنند و ناامید می شوند تا آن را با هر وسیله لازم، تحقق بخشند.

ازدواج به دلایل مناسب مهم است

کدام هنجارهای اجتماعی است که باعث می شود شما معتقد باشید که باید ازدواج کنید؟ آیا شما در توهم زندگی می کنید که دیگران باید از شما شادتر باشند، زیرا آنها ازدواج کرده اند و شما ازدواج نکرده اید؟ هنگامی که حلقه را به دست می کنید اهمیت بیشتری نسبت به عزت نفس خود قائل هستید.

چه چیزی باعث انگیزه شما برای رسیدن به آنچه باید یکی از بزرگترین تصمیمات زندگی شما باشد، می شود؟ وقتی که ما در مورد آنچه که به ما انگیزه می دهد صادق نیستیم، در نهایت کمتر تصمیم به ازدواج و یا هر چیز دیگری می گیریم.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر