نگرانی های والدین: ۵ علامت که نشان می دهد ممکن است فرزند شما قلدر باشد

بلاگ, خانواده شهریور ۱۴, ۱۳۹۷ شهریور ۱۴, ۱۳۹۷


نگرانی های والدین: ۵ علامت که نشان می دهد ممکن است فرزند شما قلدر باشد

مهم است که بدانید فرزندتان به همان اندازه که شما فکر می کنید شیرین و بی گناه است، به همان اندازه هم مهم است که رفتار او را اصلاح کنید، اگر متوجه شوید که آنها کار اشتباهی انجام می دهند.

آنها در مورد محبوبیتشان نگران هستند

بعضی از کودکان در مدرسه به وضعیت اجتماعی خود بسیار توجه دارند. دختران می خواهند ‘ خود را نشان دهند’، پسران می خواهند از ” لحاظ جسمی قوی تر” از دیگران باشند – همه اینها برای جستجوی کمی توجه یا بدست آوردن محبوبیت می باشد. گاهی اوقات، برای به دست آوردن آنچه که می خواهند،آنها ممکن است به منظور نشان دادن اعتراض خود اقدام به زورگویی کنند. به عنوان مثال، دختران برای اینکه دوست داشتنی باشند ممکن است تصمیم بگیرند نشان دهند که مدل موی “درست” چگونه باید باشد ، و کسانی که از این ‘الگو’ پیروی نکنند، هدف قرار گرفته و بیگانه اند.

زورگویی برای بچه ها بسیار مضر است، مخصوصا کسانی که در سنین پایین تر هستند. اگر فرزند شما قبل از آن مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، ممکن است آن را آسان تشخیص دهید. آنها ممکن است از مدرسه گریه کنان به خانه برگردند یا افسرده به نظر بیایند. با این حال، اگر فرزند شما کسی است که قلدری را انجام می دهد، ممکن است غلبه این امر بسیار سخت تر باشد،

به ویژه اینکه شما ممکن است ناخودآگاه مایل به تایید این واقعیت نباشید. والدین حتی ممکن است دفاعی شوند، اگر گفته شود فرزندشان دیگران را هدف قرار داده است.
والدینی که واکنش نشان نمی دهند زمانی که فرزندشان به دیگران زورگویی می کند، به اندازه کافی سرزنش می شوند. تربیت فرزند می تواند بر رفتار آنها در آینده تاثیر بگذارد. اطمینان حاصل کنید که بچه های کوچک خود را طوری تربیت نمی کنید تا به افراد غیر اجتماعی و ناخوشایند تبدیل شوند.
راه های زیادی برای تشخیص اینکه آیا فرزند شما قلدر است، وجود دارد. سرانجام به یک گالری بروید تا ببینید که نشانه ها چه هستند و مطمئن شوید که اگر آنها به نظر می رسد بیش از چند مورد از این صفات را نشان می دهند، با آنها صحبت کنید. گاهی اوقات چیزی بسیار ساده مانند نشان دادن توجه بیشتر ممکن است تمام چیزی باشد که آنها برای کاهش شدت رفتار بد نیاز دارند.

آنها رفتار تهاجمی را نسبت به دیگران نشان می دهند

این که آیا احساسی یا فیزیکی است که، یک کودک رفتار تهاجمی را نشان می دهد، احتمالا در همسالان و همکلاسی هایش، شاید حتی بزرگسالان باشد. در حالی که تشخیص این نوع رفتار هنگامی که فرزند شما جوانتر است (در طول سال های قبل از جوانی)، ساده تر می باشد، هنگامی که آنها بزرگ شده و به یک جوان تبدیل می شوند، سخت تر می شود تا نگرش های ضد اجتماعی را تشخیص دهیم. در حالی که آزار و اذیت آنها می تواند بیشتر ‘پنهان’ شود، ممکن است آنها ، با گسترش شایعات غیر معمول در مورد همکلاسی های خاص و استفاده از تاکتیک های ارعاب اجتماعی بیشتر انتقامجو شوند.

دوستان آنها زورگو هستند

اگر هرگز با دوستان فرزندتان تماس و یا برخورد نداشته اید، مطمئن شوید که حتما آنها را بشناسید. اگر آنها به نظر یک گروه آرام و مودب از بچه هایی که به وضوح به دیگران احترام می گذارند می آیند، این فوق العاده است. اما اگر تعدادی از آنها تمایل دارند به کسانی که در اطرافشان هستند (حتی به کسانی که در حلقه ی دوستانشان هستند) آسیب برسانند، ممکن است بخواهید به آنها با یک دید نزدیک تر نگاه کنید. فرزند شما می تواند به شوخی رفتارهای بی ادبانه را از آنها تقلید کند.

آنها گاهی اوقات قوانین را زیر پا می گذارند

اگر فرزند کوچک شما از امتحان کردن محدودیت ها و مرزهایی که توسط شما یا بزرگان آنها تعیین شده است، لذت می برد، احتمال این است که آنها احترام زیادی برای دیگران قائل نیستند. معلمان ممکن است شکایت کنند که فرزند شما اغلب کلاس را مختل می کند یا تکالیف خود را کامل نمی کند. اگر هیچ دلیلی برای این اتفاق وجود نداشته باشد، فرزند شما فقط می خواهد شانس خود را امتحان کن و ناسازگار باشد، که بعدا می تواند به چیزی جدیتر تبدیل شود.

آنها عدم همدلی را نشان می دهند

ممکن است دشوار باشد که تصدیق کنیم فرزند شما ممکن است در میان اکثریت افراد هم دل نباشد. همدلی در سن نوجوانی رشد می کند و نقش مهمی در رشد کودک در هنگام بزرگسالی ایفا می کند. زورگوها اغلب در رشد همدلی خود دچار کمبود هستند. در نتیجه، آنها نمی توانند اذعان کنند که چگونه دیگران ممکن است احساس کنند که آنها مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. اگر شما آگاه باشید که فرزندتان یک فرد مضطرب نیست، مهم است که آنها را تشویق کنید که خود را در جای دیگران قرار دهند تا دیدگاه دیگری از خود به دست آورند.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر