رابطه جنسی چقدر برای مردان مهم است ؟

ازدواج و زناشویی شهریور ۵, ۱۳۹۷ شهریور ۵, ۱۳۹۷


رابطه جنسی چقدر برای مردان مهم است

پاسخ مستقیم و واضح به ‘اینکه رابطه جنسی برای یک مرد چه اهمیتی دارد’ این است که رابطه جنسی یکی از مهمترین دلایل برای این است که چرا مردان میخواهند در ابتدا رابطه داشته باشند.به نظر جالب نیست اما مردان به گونه ایی راه می یابند که رابطه جنسی یا چشم انداز رابطه جنسی آنها را به زنان جذب می کند. عشق به خوبی پس از قسمت جذب کردن به تصویر کشیده می شود.

شما ممکن است تعجب کنید که چرا مردان اینقدر به رابطه جنسی اهمیت می دهند. یا چرا رابطه جنسی برای مردان مهم است؟ زنان سالهاست متعجب هستند، که چرا این امر همیشه یکی از مهمترین جنبه های هر رابطه است. اگرچه رابطه جنسی در ابتدا برای زنان اهمیت دارد، وقتی که آنها در یک رابطه راحت هستند یا زمانی که چیزهای دیگری در پویایی وجود دارند، اغلب رابطه جنسی اولین کاری است که باید انجام شود.

این هرگز برای یک مرد اتفاق نخواهد افتاد، و دلایل عمیقتری برای این وجود دارد که فراتر از آنچه است که شما انتظار دارید. دلایل بسیاری وجود دارد که چرا رابطه جنسی در ازدواج برای مردان بسیار مهم است و چرا همیشه وجود خواهد داشت.

شما باید به این نکته از دیدگاه مردانه نگاه کنید، و شاید در مواقعی سخت باشد. زنان به رابطه عاشقانه، شور و شواهدی نیاز دارند تا به او بگویند که عشق زنده است و به خوبی پیش می رود. زنان نیاز دارند که دوست و گرامی داشته شوند و این امر اغلب از طریق نشانه های شفاهی محبت است. از طرف دیگر، مردان بسیار ساده و تقریبا در مورد نیازهایشان اولیه هستند. آنها نیاز به رابطه جنسی در یک رابطه دارند، زیرا نشان دهنده قدرت و وحدت است.

اگرچه رابطه جنسی ممکن است فقط برای زنان سخت تر باشد، این امر هرگز برای مردان اینگونه نیست، مردان نیاز به رابطه جنسی دارند. این است که چگونه مردان می بینند رابطه زنده و قوی است، و هنگامی که از دست رفته است، او شروع به وحشت می کند.

او نیاز به رابطه جنسی دارد تا اطمینان حاصل شود که شما با هم خوشحال هستید و هر دو شما آنچه را از رابطه خود با یکدیگر نیاز دارید می گیرید. رابطه جنسی برای مردان در هر رابطه ای مهم است، و اکنون شما می توانید دقیقا بدانید که چرا این درک اهمیت رابطه جنسی می تواند اطمینان حاصل کند که شما این را به عنوان یک اولویت نگه می دارید تا به او نشان دهید که او را دوست دارید و در مورد رابطه خود مراقب هستید!

رابطه جنسی

رابطه جنسی

به همین دلیل است که رابطه جنسی برای مردان در ازدواج مهم است:

رابطه جنسی روشی است که مرد با آن ارتباط برقرار می کند

اگر می خواهید بدانید که چگونه مردان در مورد رابطه جنسی فکر می کنند، در مورد آن به عنوان یکی از چیزهایی که به حفظ ارتباط شما کمک می کند، فکر کنید. مهم نیست که چه چیز دیگری در جریان است و یا چگونه دور از هم شما ممکن است در مواقعی احساس کنید، رابطه جنسی چیزی است که شما را متحد می سازد. این نشان می دهد که شما او را اولویت می گذارید و همیشه در مورد اینکه او چگونه احساس می کنید مراقب هستید.

 بله، واقعا مهم است که او وقتی می بیند که شما رابطه جنسی را در یک رابطه در اولویت قرار می دهید، او متعهد به شما خواهد بود و می داند که شما در مورد او احساس مشابهی دارید. او به این ارتباط نیاز دارد، زیرا این تنها در مورد صمیمیت فیزیکی نیست و بیشتر در مورد قوی ماندن به عنوان یک زن و شوهر به طوری که او واقعا درک و قدردانی می کند. به همین دلیل است که رابطه جنسی برای مردان بسیار مهم است.

رابطه جنسی یک راه برای نزدیک ماندن است

حتی اگر شما با هم دعوا می کنید، ممکن است از رابطه جنسی برای تکرار این ارتباط استفاده کنید. در ذهن او، شما نشان می دهید که در حال نزدیک شدن به یکدیگر هستید زمانی که شما به صورت فیزیکی با یکدیگر هستید. این اتصال شماست، این پیوند شماست، و این نشان می دهد که شما عاشق یکدیگر هستید. مطمئنا کلمات خوب هستند، اما این اقدام بسیار فیزیکی به او کمک می کند تا ببیند که همه چیز خوب است و شما به یکدیگر یکدیگر راضی هستید.

او نیاز به اطمینان دارد، و او نیاز به داشتن رابطه جنسی در یک رابطه دارد تا نشان دهد که شما یک زوج خوب هستید. وقتی رابطه جنسی خوب است و در حال حاضر وجود دارد، او می تواند به جلو حرکت کند و بداند که او یک شریک دارد و او را خوشحال می کند. اهمیت رابطه جنسی در رابطه با او بدان معنی است که یک پیوند واقعی وجود دارد و زنده و سرحال است!

 

روابط زناشویی و رابطه جنسی

روابط زناشویی و رابطه جنسی

رابطه جنسی راهی برای متحد شدن است

رابطه جنسی در رابطه به این معنی است که شما چگونه متحد میشوید، حتی زمانی که هر چیز دیگری استرس زا باشد یا اختلاف نظر داشته باشید. شما به عنوان یک زن ممکن است آن را درک نکنید، اما اگر رابطه جنسی وجود نداشته باشد، او بلافاصله نگران می شود و می داند که چیزی اشتباه است. رابطه جنسی به او کمک می کند تا ببیند که همه چیز واقعا خوب است و می تواند به عنوان یک شریک در بلند مدت به شما نگاه کند.

عوامل کلیدی دیگر در رابطه با اینکه چرا رابطه جنسی برای مردان بسیار مهم است

در اینجا چند واقعیت اضافی درباره اهمیت رابطه جنسی (برای مردان) وجود دارد که باید بدانید.

نفس مرد اغلب به رابطه جنسی وابسته است

نفس یک مرد می تواند بسیار شکننده باشد. چرا رابطه جنسی مهم است زیرا اغلب اوقات رابطه جنسی به نفس او وابسته است؛ زیرا این چیزی است که به او انگیزه می دهد. برای او بسیار مهم است که زن خود را خوشحال کند و اگر مشکلات اتاق خواب را به طور مداوم رد کند، ممکن است شخصا آن را بپذیرد. اگر مسائل مربوط به صمیمیت دارید، در مورد آن با او صحبت کنید (به طریقی که خود او آسیب نبیند) . مردان نیز صداقت را درک می کنند.

مردان رابطه جنسی را به عنوان یک جشن می بینند

مردان آرزو می کنند زنان بیشتر از رویکرد ‘ فرصت عیش و طرب را از دست مده ‘ برای رابطه جنسی استفاده کنند. دکتر شافر می گوید: در لیست طولانی اولویت های ما،’ رابطه جنسی نباید در پایین ترین سطح باشد ‘. مردان می خواهند زنان رابطه جنسی را به اولویت تبدیل کنند. مطمئنا، در ازدواج، بارها وظایف و تصمیمات مهم دیگر را می توان بر اساس روزانه انجام داد. اما برای سلامتی و طول عمر رابطه، رابطه جنسی همیشه باید اولویت بندی شود. و اگر شما به طور آگاهانه این کار را انجام دهید، به مزایای دیگر فکر کنید: رابطه جنسی موجب کاهش اضطراب و استرس، کاهش فشار خون، ترویج شفا و پیوند می شود.

مردان عاشق فانتزی هستند

دکتر کورت می گوید : مردان می خواهند فانتزی خود را به اشتراک بگذارند، اما نگران هستند که همسرانشان آنها را خجالت زده یا قضاوت کنند ‘. مرد خود را تشویق کنید که از قلبش برای شما صحبت کند. چرا فقط به روشهای قدیمی و روتین تکیه کنیم؟ از او بپرسید که چه چیزی او را هیجان زده می کند و سپس طبق جریان پیش بروید. شما حتی می توانید فانتزی های خود را با او آشکار کنید و خودتان را به این امکانات مجهز نمایید.

مردان رابطه جنسی را به خاطر رابطه جنسی دوست دارند

“مردان می خواهند همسرانشان از رابطه جنسی ناب و خالص لذت ببرند، نه تنها تحمل کنند و یا آن را شخصا بپذیرند.” جو کورت، دکترا، روان درمانگر و متخصص جنسی، می گوید: ” برای مردان، این موضوع در مورد غلبه بر یک زن نیست، بلکه در مورد دلربایی او است.” و سپس چه چیزی بهتر است؟ در برخی موارد، از رابطه جنسی با مرد خود لذت ببرید!

مردان ستایش را دوست دارند

وقتی که به تعریف می پردازیم، مردان با زنان تفاوت ندارند! هنگامی که شما از یک مرد تعریف می کنید، این کار اعتماد به نفس جنسی او را افزایش می دهد. این ستایش می تواند قبل و بعد از لحظات صمیمی شما باشد. مردان به طور مداوم در مورد چیزهایی مانند اندازه، عملکرد و مانند آنها نگران هستند. این تحمل فشار زیادی بر آنهاست. با این حال، هنگامی که شما شواهد مثبت خود را با او به اشتراک می گذارید، نه تنها فشار را می گیرد، بلکه به او اجازه می دهد که بداند شما عمیقا دوستش دارید و مراقب او هستید.

افکار نهایی

مهم نیست که چه چیز دیگری در حال وقوع است، مرد شما می تواند به دنبال رابطه جنسی در رابطه با شما باشد و بداند که همیشه این کار را با شما خواهد داشت – این همان چیزی است که شما را متحد می کند و شکاف را خنثی می نماید، حتی اگر یک توقف موقت وجود داشته باشد. او در مورد شما مراقب است و می خواهد آن را به شیوه ای فیزیکی به شما نشان دهد. این است که او چگونه این کار را می کند ، به طوری که به یاد داشته باشید رابطه جنسی همیشه از اهمیت زیادی برای او برخوردار خواهد بود!

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر