دستور العمل برای یک خانواده دوست داشتنی

بلاگ, خانواده اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷ اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷


دستور العمل برای یک خانواده دوست داشتنی به همان اندازه که ساده است دشوار نیز می باشد. به عنوان پدر و مادر، چند روز باید به طور خستگی ناپذیری برای پیدا کردن ترکیبی کامل از اعتماد، پذیرش و آزادی عمل کنید؛در حالی که در روزهای دیگر، شما ورق خود را پر از صبر، مهربانی و درک درک کردن می یابید.
برای ایجاد یک محیط دوست داشتنی در خانه، فرصت هایی را ایجاد کنید که در آن اعضای خانواده می توانند از طریق منافع و احساسات به اشتراک گذاشته ارتباط برقرار کنند. هیچ راه بهتری برای رسیدن به این هدف از طریق عشق و علاقه مشترک ما به غذا وجود ندارد. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا پخت و پز و داشتن وعده های غذایی با هم برای پیوند خانواده عالی است!

۱٫ صرف وقت کافی با هم

امروزه زندگی خانواده های پر مشغله ، ارتباط در سطح صمیمی را به چالش کشیده است. زمانی که وقت خود را برای دور هم گرد آمدن اختصاص می دهید و به عنوان یک خانواده به پختن غذا می پردازید ، از این لحظه بیشترین استفاده را خواهید کرد.
پخت و پز با هم به شما نیز این فرصت می دهد تا مهارت های آشپزی را به اشتراک بگذارید، داستان های خود را از اینکه چگونه دستورات آشپزی از طریق نسل ها منتقل شده است، و حتی خاطرات جدید به وجود آورید که سزاوار جایگاه ویژه ای در آلبوم های خانوادگی هستند.

۲٫ به اشتراک گذاشتن مسئولیت ها

همانند ورزش یا سایر فعالیت های مشترک، برای عملکرد کارآمد و موثر مهم است که نقش ها و مسئولیت ها را در آشپزخانه تقسیم کنید. ایجاد این نقشها در آغاز تضمین می کند که هر کس از سهم خود نسبت به تیم آگاه است و با هم برای رسیدن به یک هدف مشترک کار خواهند کرد.
شما یاد خواهید گرفت که هر کدام از نقاط قوت و ضعف خود را به گونه ای تعمیم دهید که به یکدیگر متصل شوند. هنگامی که اعضای خانواده شما در نهایت برای لذت بردن از غذا آماده با هم می نشینند، آنها قادر به درک بیشتر این مسئله هستند که چه زحمتی برای تهیه این غذا کشیده شده است.

۳٫ خدمت به خلاء های موجود در فرهنگ و سنت

چه کسی طعم بی نظیر دست پخت های قدیمی مادر بزرگ را دوست ندارد؟ پخت و پز ذاتا با فرهنگ و سنت های یک نفر گره خورده است. این یک فرصت بزرگ برای نسل های قدیمی تر جهت تصویب دستور پخت غذاها، مهارت ها و تکنیک ها، و “رموز موفقیت” به همتایان جوان تر است.
گذشتن از چنین ” اسرار خانوادگی” و ارزشها کلیدی برای زنده نگه داشتن سنت های منحصر به فرد خانوادگی است. بعد از همه اینها آشپزخانه یک مکان برای گرد هم آمدن است که در آن خاطرات و چاشنی های خانگی با عشق آمیخته می شود. مقداری عشق بردارید و آن را با محبت، مهربانی و درک کردن یکدیگر آمیخته کنید. افزودن تشویق و صبر؛ با پاشیدن مقدار زیادی از خنده . استفاده از ترکیب این مواد به طور منظم و نیز با کمک های سخاوتمندانه. بفرمایید – شما می توانید پایه و اساس یک خانواده شاد و دوست داشتنی باشید.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر