به گفته مردان، این ۸ چیز، رابطه جنسی حد متوسط را از رابطه جنسی عالی جدا می کند

ازدواج و زناشویی, بلاگ خرداد ۵, ۱۳۹۷ خرداد ۵, ۱۳۹۷


مردم دوست دارند بگویند،” سکس مانند پیتزا هست. حتی اگر بد انجام شده باشد، هنوز هم خوب است.” نقطه عطف این است: رابطه جنسی توافقی تقریبا همیشه خوب است، زیرا شما رابطه جنسی دارید. اما بعضی چیزهایی که فقط آن را خیلی بهتر می کند، وجود دارد.

۱٫ تاثیر عاطفی متقابل ( جاذبه ی جنسی متقابل ). خوب، من شما را می شنوم: “duh.” اما این است که مسلما مهم ترین جنبه رابطه جنسی عالی است. شما باید آن را داشته باشید. رابطه جنسی بدون تاثیر عاطفی متقابل مانند خوردن یک دسته نان سفید برای ناهار است: شما فقط آن را انجام میدهید تا پاسخ فیزیولوژیکی را اشباع کنید، اما عمل دقیقا لذت بخش نیست.

۲٫ سعی کنید احساس خودخواهانه نداشته باشید.. اگرچه صمیمی ترین تجربه ای که دو نفر باهم میتوانند داشته یاشند یک موقعیت زشت و سخت است، هرکس که بتواند با این موقعیت بد کنار بیاید و با۱) صداهای عجیب بدن ۲) مایعات عجیب بدن مشکل نداشته باشد، شخصی است که مناسب انجام سکس با شما است.

۳٫ واقعا مراقب احساس شریک زندگیتان در مورد لذت خود باشید. شما می توانید بگویید زمانی که شریک زندگی شما در آن نیست. اگر آنها مانند اینکه هیچ چیزی را خارج از آن نمی گیرند عمل می کنند ، این حالت یک قاتل غریزی است. اما اگر هر دو مشتاق و مشروع هستید می خواهید راضی بودن شخص دیگر را ببینید ، که به تنهایی می تواند برای رابطه جنسی عالی منجر شود صرف نظر از روش و یا تجربه شما.

۴٫ (تحریک متقابل قبل از عمل جنسی) پیش نوازش. برای بعضی افراد، بیشتر این پیش نوازش مهم است تا خود رابطه جنسی. به علاوه هر چه بیشتر طول می کشد، انتظار بیشتر و نهایتا منجر به بهترین رابطه جنسی می شود.

۵٫ کشف چیزهای جدید. این هر بار که شما رابطه جنسی دارید، اتفاق نخواهد افتاد، اما هر زمان که چیزی جدیدی را کشف می کنید، این یک رابطه جنسی عالی است. این که آیا شما آن را با هم امتحان کنید ، یا شریک زندگیتان به شما روسری و چشم بند پیشنهاد دهد، یادگرفتن “هی، این من را شهوتی می کند” بسیار جذاب است.

۶٫ شریکی که آنها را گرم می کند. نه، این همانند یک “شریک پرحرارت و حشری” نیست. این باید بدون گفتن باشد، و در عین حال ،، مهم است که یک شریک زندگی به لحاظ جسمی داشته باشید ، نه فقط ذهنی. شما هر دو آنها ( جسمی و ذهنی) را نیاز دارید! گاهی اوقات خوب است که کسی را پیدا کنید که به طور جدی شما را درگیر کند و واقعا نگران نباشید که آیا شما در استراتژی های فرزندپروری موافق هستید یا خیر.

۷٫ شهوت خالص حیوانات. این نوعی از رابطه جنسی است که احساسی همانند آنچه در فیلم ها است به شما می دهد، فتوژنیک و زیبا. در سکس زمانی که شما دو نفر مشغول انجام آن هستید شخصی به اتاق شما وارد شود موجب می شود که آن شخص به تمام چیزهایی که در مورد سکس میداند شک کند. آنها تعجب می کنند که آیا این کار اشتباه بوده است.

۸٫ ارتباطات طبیعی. اینکه آیا شما فقط ملاقات داشته اید یا سالهاست که رابطه جنسی داشته اید، داشتن درک غریزی از آنچه شخص دیگری می خواهد بزرگ است. این چیزی است که باعث می شود شرکای رابطه جنسی ” از توضیح رابطه جنسی خودداری کنند” در اینجا، شما مانند این حرکت می کنید ،، نه، مانند این ،،، این ،،، فقط آن را اینجا قرار دهید. البته، گاهی اوقات این توضیح دهنده ها ضروری هستند، و همیشه باید درباره آنچه که می خواهید، صریح باشید، اما بهترین رابطه جنسی دارای احساسی خودجوش و طبیعی است.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر