به فرزندتان برای مقابله با تأثیرات فشار همسالان کمک کنید

بلاگ, خانواده اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷ اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷


آنچه که به عنوان یک فعالیت اجتماعی ظاهرا بی گناه آغاز می شود، به سرعت می تواند به چیزی تبدیل شود که ممکن است به چشم انداز آینده کودک شما آسیب برساند. به همین دلیل ضروری است که در مورد نحوه برخورد با فشار همسالان به فرزندتان کمک کنید.

به یک شیوه یا راه های دیگری اشتباه کنید. پذیرش این مهم است و دانستن اینکه چه کاری باید انجام شود، ضروری است. اگر شما شروع به توجه به اثرات منفی فشار همسالان در نوجوان خود کنید، در اینجا این است که چگونه می توانید به او کمک کنید تا او را به مسیر بازگردانید.

۱، هرگز بیش از حد واکنش نشان ندهید

در حالی که طبیعی است هنگامی که شما در مورد نوجوانان و دوستان خود چیزی بد بشنوید از کوره در روید، بهتر نیست که به حالت سخنرانی کردن درآیید. بهتر است که رفتار مربوطه را مد نظر قرار دهید و پیامدهای آن را برای فرزندتان توضیح دهید.

۲، دوستی را توضیح دهید

فرزندتان را درک کنید، با مثالها اگر به او کمک می کند، هرکسی که او را برای انجام کاری که دوست ندارد تحت فشار قرار می دهد، دوست واقعی نیست.

۳، با دوست فرزندتان آشنا شوید

خانه خود را جایگاهی قرار دهید که فرزند شما در آن راحت باشد تا دوستان خود را به خانه بیاورد. به این ترتیب شما می توانید از نظر فیزیکی همسالان فرزند خود را مشاهده کنید و نشان می دهد که آنها تاثیرات خوب یا بد دارند.

۴، مفهوم استقلال را توضیح دهید

بررسی کردن نوجوانان آنها، متوجه خواهید شد که فرزندان شما کلمه “استقلال” را تا حدود زیادی به دور انداخته اند. فرزندان خود را درک کنید که اگر این استقلالی که آنها آرزو دارند، سپس به دیگر بچه ها اجازه دهید تصمیم بگیرند که چه چیزی باید انجام دهند یا نباید انجام دهند، که دور از مستقل بودن است.

۵، وضعیت فشار همسالان را بازیابی کنید

با انجام این کار شما به فرزندتان اجازه می دهید که «نه» گفتن را انتخاب کند. این، از طریق نقش بازی کردن، قدرت توانایی مقاومت در برابر فشار همسالان را تحریک می کند.

۶، آموزش گفتن “نه” توسط مثال

اجازه دهید کودک شما به وضوح شما را در حال ترسیم مرزها ببیند و قاطعانه توضیح دهید، بگویید” نه ، این با من جور نیست” هنگامی که فرزند شما می داند این برای نه گفتن خوب است و می بیند که چگونه آن را انجام دهد/ او مورد مناسب را دنبال خواهد کرد.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر