به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم؟(قسمت دوم)

ازدواج و زناشویی, بلاگ مهر ۲۱, ۱۳۹۷ مهر ۲۱, ۱۳۹۷


 به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم؟(قسمت دوم)

از همسرتان مراقبت کنید

اولویت اول و مهم شما در زندگی فقط و فقط همسرتان است. او کسی است که شما برای زندگی خود انتخاب کرده اید.

رفتار شما با او باید بسیار خاص و متفاوت باشد. مرتباً با او در ارتباط باشید و انتظارات و تصمیم های خود را به او بگویید و در مورد مسائل زندگی با هم مشورت کنید.

در همه شرایط همسرتان را در اولویت قرار دهید. مثلاً اگر همکاران شما برای یک دورهمی شما را دعوت کردند، به آن ها بگویید که همسرتان شام مفصلی برای شما آماده کرده است و برای ادامه روز باید در کنار همسرتان باشید.

بزرگترین حامی شریک زندگیتان باشیدتا او بتواند در شرایط مختلف روی شما حساب کند. به شریک زندگیتان توجه کنید و در دشواری ها پشتیبان او باشید و او را برای رسیدن به اهدافش تشویق کنید.

مثلاً به همسرتان بگویید تو در کار خود بی نظیر هستی و من مطمئن هستم که تو در کارت پیشرفت می کنی. تو باعث افتخار من هستی.

از روابط خود مراقبت کنید. این کاری دشوار است، اما شما باید برای بهبود روابط خود سرمایه گذاری کنید.

این سرمایه گذاری باید از نظر روانی و جسمی انجام شود و در کنار هم جلو برود. روابط عاطفی بسیار بر زندگی شما تاثیرگذار است و می تواند شرایط زندگی شما را بهبود بخشد.

از شریک زندگیتان بپرسید که چه خواسته ای از شما دارد و بعد به عنوان یک همسر ایده آل سعی کنید طبق خواسته های او رفتار کنید.

برای مثال اگر او از شما می خواهد که زمان بیشتری را به او اختصاص بدهید، سعی کنید بعد از اتمام زمان کار خود به خانه بروید و بقیه زمان خود را کنار همسرتان باشید و وقت خود را صرف او کنید.

عاشقانه زندگی کنید

معنی عشق برای هر فرد متفاوت است اما در اصل، عشق شامل انجام کارهایی برای ابراز محبت به شیوه ای معقول و غیر منتظره است.

یک عمل واقعی عاشقانه نیازمند خلاقیت و صداقت است که اغلب با الهام از عشق  است. برای تجربه یک عشق جذاب دوباره هیجان را شروع کنید که شروع رابطه را مشخص می کند. از گفتن من عاشقت هستم، تو تنها عشق زندگ من هستی، نفسم، عشقم، پرهیز نکنید.

زن زندگی شما با این جملات به شدت تحریک می شود. اما گاهی لازم است با خرید کادو، یا سوپرایز کردن همسرتان و یا قرار برای یک شام عاشقانه در رستوران یا کافه ای که قبلا در آن خاطره مشترک داشته اید، عشق واقعی را به همسرتان نشان دهید. خلق لحظات مشترک و لذت بردن از این لحظات معنای واقعی عشق است.

روابط جنسی خود را تقویت کنید.

اگر روابط جنسی شما هدفمند و با عشق باشد، حتی اگر سالیان طولانی از آن بگذرد، باز هم این عشق تازه است و شما و همسرتان از آن لذت می برید. برای شروع یک رابطه جنسی در ابتدا همسرتان را نوازش کنید و با او عاشقانه صحبت کنید.

مرتب به او یادآوری کنید که چقدر دوستش دارید و چگونه عاشق او شدید. به او بگویید که چگونه با عشوه گری هایش شما را دیوانه می کند. اتاق خواب خود را با هم بچینید و لوازم آن را با هم انتخاب کنید. برای یک رابطه عاشقانه اتاق خواب باید طبق سلیقه و نظر هر دو شما باشد.

در مورد انتظارات جنسی خود با شریک زندگیتان صحبت کنید و برای او توضیح دهید که انتظار شما از این رابطه چیست. سعی کنید رابطه جنسی خود را با نوازش، بوسه و صحبت های عاشقانه آغاز کنید.

برای تولد و سالگرد ازدواجتان برنامه ویژه داشته باشید و به آن اهمیت دهید. برای این دو روز ویژه شگفتانه داشته باشید. هدیه این روز باید بسیار ویژه باشد تمام سلیقه خود را به کار گیرید و سعی کنید هدیه را طبق سلیقه همسرتان انتخاب کنید، مهم نیست که هدیه شما گران قیمت باشد، اگر این هدیه با عشق انتخاب شود اهمیت بیشتری دارد.

سعی کنید برای این مناسبت ها از مکان های خاص استفاده کنید. استفاده از مکان هایی که در آن ها خاطرات مشترک و در گذشته زیاد به آن ها سر می زده اید استفاده کنید. گاهی اوقات می توانید از دوستان و نزدیکان خود بخواهید در مراسم شما حضور داشته باشند و در شادی شما شریک باشند.

برنامه ریزی برای یک سفر

سوپرایزی هم می تواند ایده خوبی برای شاد کردن همسر شما در روز تولدش یا سالگرد ازدواجتان باشد. از هر ایده و سلیقه ای برای رمانتیک تر کردن این مناسبت ها استفاده کنید.

اگر شما فرزند دارید، تاریخ تولد او برای شما و همسرتان جزمقدس ترین روز های زندگی مشترکتان خواهد بود.

عاشق باشید و عاشقانه زندگی کنید، این فرمول یک زندگی ایده ال است.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر