باید و نبایدهای استفاده از رژلب قرمز

بلاگ, مد و زیبایی شهریور ۱۴, ۱۳۹۷ شهریور ۱۴, ۱۳۹۷


باید و نبایدهای استفاده از رژلب قرمز

رژلب های قرمز عالی، زیبا و برجسته و پررنگ هستند! بنابراین، بدون تردید، رنگ لب مورد علاقه یک زن است. مهم نیست که چه رنگ پوستی او را خوشحال می کند، اگر او رژ لب را دوست دارد ، می خواهد یک قرمز آن را داشته باشد. اغلب، بسیاری از زنان احساس می کنند که قرمز رنگی نیست که برای آنها مناسب باشد. اما در واقعیت، قرمز رنگی است که می تواند برای هر تن پوستی مناسب باشد، در صورتی که کاربر می داند که چگونه آن را استفاده کند. دومین چیز اینست که بدانیم چطور بدرستی از آن استفاده کنیم. اگر به اندازه کافی ناامید شده اید تا بدانید که چطور رنگ مناسب خود را بیابید، در جای مناسب متوقف شده اید! نکات زیر و باید و نبایدهای استفاده ار رژ قرمز را را دنیال کنید.

یک سایه کامل

این اولین گام در خرید سایه کامل قرمز است. بله، قرمز در تمام سایه ها و گونه ها! شما باید آنها را امتحان کنید تا بدانید که کدام یک باعث می شود شما بهترین به نظر برسید. ممکن است شما مجاز به استفاده از رژ لب در فروشگاه باشید، اما به طور کلی به شما اجازه نمی دهند به طور مستقیم بر روی لب ها آنها را استفاده کنید. اینجا، بهترین راه برای کنار آمدن با آن است. هنگامی که آنها اجازه تست رژلب را می دهند، مقداری از رژ را بر روی انگشت تمییز خود بکشید و سپس سایه آن را بر روی لب های خود قرار دهید. سعی کنید از تمام سایه های قرمز استفاده کنید و ببینید کدام یک با تن پوست شما مناسب است.

قاعده کلی این است که اگر سایه پوست مناسبی داشته باشید، از سایه های تیره تر استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها تن نارنجی ندارند. صورت زیبای پوست برنزه باید رنگ قرمز مایل به صورتی و نارنجی را انتخاب کند. در حالی که پوست تیره باید رنگ قرمز شرابی یا متمایل به رنگ ارغوانی را انتخاب کند. بله ، شما باید یک سری آزمون و خطاها را انجام دهید، اما قطعا با کمک راهنمایی بالا خواهید یافت کدام رنگ بیشتر به شما می آید.

این می تواند یک روند طولانی و زمان بر باشد. اطمینان حاصل کنید که شما به یک فروشگاه لوازم آرایشی خوب می روید، جایی که آنها انواع سایه رنگ قرمز را دارند. آنها همچنین می توانند شما را بهتر راهنمایی کنند و سپس تصمیمات شما با شواهد قوی تر حمایت خواهند شد!

استفاده از خط لب

بسیاری از زنان فکر می کنند که خط لب قدیمی است، اما در واقعیت – این اولین گام برای داشتن یک رنگ قرمز کامل است! نکته مثبت در مورد استفاده از خط لب این است که آنها پس از قرار دادن رژ لب قرمز روی خط لب نشان داده نمی شوند ( به عبارتی محو می شوند). قرمز یک سایه تیره است و کناره های لب را پوشش می دهد. خط لب به شما کمک می کند که رژ لب را روی آن تثبیت کنید. هیچ چیزی شرم آورتر از این نیست که یک رنگ زیبا وعالی در یک رویداد یا مهمانی که شما مجبور هستید آراسته و مناسب به نظر برسید خوب نباشد! این حتی می تواند بالاتر از لب های شما باشد … اجازه بدهید وضعیت بعدی افشا شود!

پوشش کامل

اگر استفاده از یک رژ لب قرمز قبل از هر چیز مقدم است، شما باید بقیه ظاهر صورت خود را در اطراف آن آماده سازی کنید! این رنگ باعث می شود شما جذاب تر به نظر برسید و می تواند شما را درخشان و زیبا کند اگر آن گونه که انتظار می رود انجام داده شود. از سوی دیگر اگر شما نتوانید این کار را آن گونه که هست انجام دهید ، ممکن است جذاب و زیبا به نظر نرسید و این به یک داستان تراژدی برای شما تبدیل شود! شما باید با توجه به رنگ، آرایش را تکمیل کنید. قرمز با لباسهای تیره بهترین می شود. همچنین با بسیاری از لباس های بلندی که شما می توانید فکر کنید بسیار مناسب است، یا شلوار جین با یک کت چرمی برای یک تغییر پیش بینی نشده ناجور. همچنین شما می توانید آن را با کفشهای تخت مخصوص رقص باله، لباس قهوه ای و یک روسری لئوپارد تکمیل کنید، اما مطمئن شوید که عکس حیوانات بیش از حد روی روسری نباشد ( استفاده از روسری های ساده با طرح های کمتر شلوغ). اگر شما سویشرت می پوشید، آن را با یک رنگ براق عوض کرده و رژ قرمز را کنار بگذارید!

دور نگه داشتن رژ قرمز از دندانها

بسیاری از مردم ازسایه های قرمز مورد علاقه خود استفاده نمی کنند، فقط به این دلیل که آنها پارانوئید هستند یعنی می توانند به دندانها نفوذ کنند! قرمز روشن و جذاب است، به همین دلیل، است که اگر به دندان های شما نفوذ کند، به راحتی قابل روئیت است. شما باید با خشک کردن لبهای خود مانع این کار شوید. این ترفند قدیمی است، اما سایه را کمرنگ تر می کند. به جای اینکه لایه های کاغذ یا پارچه بین لب ها بکشید، می توانید به راحتی انگشت تمییز خود را وارد دهان کنید و سپس آنها را ببندید. بعد از آن انگشت را بیرون آورده ، و از شر رنگ اضافی رژ روی دندان خلاص شوید. اما حتما انگشت خود را بعد از آن بشویید!

دندانهای سفید

دوباره، اگر رژ لب های قرمز یک اولویت هستند، دندان های سفید بسیار مهم می باشند. رژلبهای قرمز آن زیبایی و جذابیت خود را از دست می دهند هنگامی که شما برای یک لبخند خیره کننده آن را در کنار دندانهای زرد رنگ استفاده می کنید! با مصرف منظم نوشیدنی های تیره، ممکن است دندان هایتان زرد و کدر شود. شما باید این را بهبود ببخشید، نه تنها برای سفید کردن دندان ها و ایجاد ظاهر بهتر ، بلکه برای ارتقای بهداشت دهان و دندان نیز بهتر است. انعکاس لبخند سفید ، با لب های قرمز قطعا جذاب است!

غلبه کردن بر صورتی

هر چیزی که می پوشید، سعی نکنید صورتی را با قرمز تکمیل کنید-  زیرا آنها یکدیگر را تکمیل نمی کنند! این بدتر از یک فاجعه مد است- آیا راهی وجود دارد که بتوانید آن را نام ببرید؟ لباسهای صورتی با لبهای قرمز شبیه کابوس هستند. این جلوه های جسورانه لب های قرمز را دزدیده و باعث می شود که شما جذاب به نظر نیایید.

تناژ رنگ رژ لب را کم کنید ( ملایم تر)

هنگامی که از رژلب قرمز استفاده می کنید تناژ آن را ملایم کرده تا سرد و بی روح به نظر نیایید. شما باید با رنگهای مهربان با پوست و ظریف آن را تکمیل کنید. به عنوان مثال، شما می توانید سایه چشم قهوه ای  روشن را روی سایه چشم سیاه و یا بنفش تیره قرار دهید، هنگامی که شما مجبور به همراهی کردن رنگ لب هستید. باز هم، یک سرخ مایل به قرمز انتخاب نکنید و سعی کنید یک تناژ ملایم تر را انتخاب کنید. از آرایش چشم بیش از حد استفاده نکنید، به ویژه استفاده از خط چشم اضافی. یک لباس تمیز به شما ظاهر زیبا و شیک می دهد .

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر