ایده هایی برای یادآوری موارد مهم به داماد

ازدواج و زناشویی, بلاگ شهریور ۱۲, ۱۳۹۷ شهریور ۱۲, ۱۳۹۷


ایده هایی برای یادآوری موارد مهم به داماد

این عروس است که معمولا لیستی از کارهایی که باید انجام دهد تهیه می کند، اما معمولا لیست بلند بالایی از کارهایی که داماد طبق رسوم باید انجام بدهد، انجام نشده باقی می مانند. مردان معمولا چندکار را همزمان نمی توانند انجام بدهند و عادت دارند هر چیزی را تا آخرین لحظه رها کنند. بنابراین برای جلوگیری از استرس، ما یک لیست «دقیقه آخری» برای همسر آینده تان آماده کردیم تا در یک نگاه متوجه شود که چه کارهایی باید انجام دهد و شما خاطر جمع باشید که می داند باید چکار کند.

حلقه ازدواج نماد عشق جاودانه شماست و داشتنش برای هر دو الزامی است و این وظیفه داماد است که حلقه ها را بیاورد. همسر آینده تان باید حلقه ها را خریداری و چک کند که سایز مناسب شما هستند. اگر حلقه شما سفارشی است باید مطمعن شوید که به موقع آماده می شوند و باید در جایی مشخص و امن تا روز عروسی نگهداری شوند. حلقه های شما

مهمترین اتفاقی هستند که در ازدواج وجود دارد بنابراین ضروری است که اندازه درست داشته باشند و داماد آنها را در مراسم به همراه داشته باشد.

حلقه ها ممکن است برای شوخی گم شوند اما باید به یاد داشه باشید که این اتفاق در واقعیت هم زیاد اتفاق می افتد! طبق رسم و رسوم این وظیفه ساقدوش داماد است که حلقه ها را همراه خود داشته باشد و از آنها تا زمان شروع مراسم مراقبت کند و سپس آنها را به داماد برگرداند.

بهترین لباس داماد

بیشتر دامادها برای لباس مرسم ازدواجشان انتخاب های زیرکانه ای دارند حتی اگر لباس و کراوات سنتی مراسم عروسی را نخریده باشند. هر نوع لباسی که داماد می پوشد باید کاملا اندازه او و تمیز باشد. برای انتخاب لباس باید هر نوع لباسی را امتحان کند و تیکه های لباس را با هم ست کند و حتما یک روز قبل مراسم برای خرید نرود.

شب قبل مراسم کت شلوار داماد را از کاورش بیرون بیاورید و آویزان کنید؛ اجازه دهید هوا بخورد و چروک هایش از بین برورد. همچنین داشتن یک پیراهن زاپاس برای مواقعی که ممکن است چیزی روی لباسش بریزد، می تواند ایده خوبی باشد.

یادآوری این موارد به داماد می تواند باعث کمتر شدن استرس شما و همسرتان هنگام مراسم شود.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر