استایل لباس عروسیتان باید مطابق طالع شما باشد.

ازدواج و زناشویی, بلاگ شهریور ۱۰, ۱۳۹۷ شهریور ۱۰, ۱۳۹۷


میخواهید بدانید که در روز عروسیان باید چه لباسی را انتخاب کنید؟ چه اهل طالع بینی باشید چه نباشید، لباس عروسی شما باید مطابق طالع شما باشد. بیشتر زنان از دوران کودکی رویای لباس عروسیشان را داشتند و این بحث برانگیزترین تصمیم برای روز عروسیشان است. اما شما چطور برای انتخاب استایل لباس عروسیتان تصمیم می گیرید؟
خب، اگر می خواهید استایل لباسی که برای شما مناسب است را انتخاب کنید و هنوز در شک هستید، ما ارتباط میان ویژگی های شخصیتی مختلف با طالعشان را برای اینکه بفهمیم چه نوع لباس و طراحی ای برای روز عروسی هرکدام مناسب است را بررسی کردیم؛ پس با ما همراه باشید.
چه سبک لباسی مطابق طالع شما برای روز عروسیتان است؟

برج حمل

زنانی که برج حمل را در طالع خود دارند، از شجاعت، اعتماد بنفس و احساسات شدیدشان شناخته می شوند و این خصوصیات در استایل لباس هایشان منعکس می شوند. با این حال راحتی نیز برای آنها بسیار مهم است. شاید Rime Arodaky با طراحی لباس های شیک با رنگ های تند آنها دوست داشتنی تر میکند.

 

برج ثور

زنان این برج، احساساتی و فداکارند اما وقتی صحبت از لباس شود، آنها با کیفیت ترین لباس روز را انتخاب می کنند و از پارچه های بی کیفیت دوری میکنند. Justin Alexander با لباس های عروسی با کیفیتش شناخته شده که خانم ها با طالع های مختلف به لباس های او «نه» نمی گویند.

برج جوزا

بانوان این برج با شخصیت آرامشان شناخته می شوند. آنها عاشق مهربانی و محبت هستند و احساساتشان را نشان می دهند. هرچند آنها بعضی مواقع در جمع خجالتی می شوند که این مسئله فقط به جذابیت آنها اضافه می کند. یک لباس عروسی دوست داشتنی با طراحی Essense می تواند یک انتخاب عالی برای آنها باشد.

برج سرطان

خانم های برج سرطان به عنوان مادر تمام برج ها شناخته می شوند. آنها حامی، یاری کننده هستند و دستی هم در هنر دارند. لباس های عروسی Morilee عاشقانه و رویایی و برای شروع فصل جدید زندگی کاملا مناسب هستند.

برج اسد

این خانم های آتشین، احساسات پر شوق و اشتیاقی دارند. آنها قلبی مهربان دارند و عاشق خرید چیزهای گران هستند. همچنین علاقه دارند که مرکز توجه باشند و می خواهند مانند یک پرنسس واقعی رفتار کنند. پس یک لباس با طراحی Pnina Tornai میتواند به آنها این اطمینان را بدهد که واقعا یک پرنسس هستند.

برج سنبله

خانم هایی که طالعشان برج سنبله است، عاشق وقت گذراندن در طبیعت وحشی، عاشق پاکیزگی و سادگی هستند. بنابراین لباس های طراح بریتانیایی، Ronald Joyce با خطوط دقیق و جزئیات ساده می تواند برای آنها کاملا مناسب باشد.

برج میزان

خانم های برج میزان پروانه های اجتماعی و عاشق خارج از منزل هستند. Ellis Bridal London لباس های ظریف و سبکی و همینطور لوکس و مدرنی طراحی می کند که برای خانم های این برج کاملا مناسب اند.

 

برج عقرب

زنان این برج بخاطر شخصیت شجاع و ساده شان شناخته می شوند. به شدت احساساتی هستند و به دنبال عشق افسانه ای خود می گردند. از ریسک کردن نمی ترسند و مقاوم اند. House of Ollichon برای خانم های این برج، لباس های کوتاه را پیشنهاد می کند.

 

برج قوس

احساس آزادی یکی از ویژگی های اصلی برای زنان این برج است. آنها از گره در لباس متنفرند و لباس های آویزان و راحت را ترجیح می دهند. پس بهترین گزینه برای طراحی لباس این افراد، Daughters of Simone است که طراح لباس های راحت و در عین حال شیک است.

برج جدی

این افراد عاشق عادت، نظم و ترتیب و مسئولیت پذیری هستند. طراح استرالیایی Sophia Tolli که می داند چگونه لباسی را طراحی کند که هم خودمانی و هم کلاسیک باشد، انتخاب درستی برای این افراد خواهد بود.

برج دلو

خانم هایی که این طالع را دارند با شخصیت اصیل و جالبشان شناخته می شوند. هرچیزی که احمقانه و کسل کننده باشد را دوست ندارند. بنابراین وقتی که نوبت انتخاب لباس عروسی می رسد، باید لباس های جدید و مد روز را بپوشند. طراحی های Amanda Wakeley ممکن است همان چیزی باشد که به دنبالش هستند.

 

برج حوت

این طالع نشان دهنده آب است بنابراین عروس های با این طالع باید لباس های سبک و دنباله دار بپوشند. آنها شخصیت هنرمندانه و مهربانی دارند و رنگهایی مانند یاسی یا صورتی پاستیلی آنها را خواستنی تر می کند. طرح های هیلی پیج افسانه ای هستند و می تواند طراح مورد علاقه شان باشد.

ارسال نظر

5 راه استفاده از مسواک برای موهای بهتر 5 موردی که شما نیاز دارید در مورد اورگاسم زنان بدانید 8 شیوه برای بهبود روابط شما آتلیه عروسی آداب و رسوم آرایشگاه عروسی ازدواج باغ تالار عروسی بعد از ازدواج به عنوان یک مرد چگونه زندگی مشترکمان را مدیریت کنیم بیماری پریودنتال تالار عروسی جشن عروسی خانواده خوردن آب رابطه جنسی رسم و رسوم عروسی زناشوئی زناشویی زیبایی سلامت سلامتی شرط ازدواج شرط ازدواج هایی که نباید فراموش کرد عروس خانم عروسی فیبر و آنتی اکسیدانها مجله عروس خانم مد مراسم عروسی مسواک مسواک نزدن مشکلات خانوادگی نقش محبت در زندگی و خانواده چیست؟ نکات جالب مراسم عروسی نیازمندی های عروسی هندوانه هنگامی که ازدواج می کنید پرایمرهای آرایشی پف زیر چشم پوسیدگی مینای دندان چگونه با کفش های پاشنه بلند راه برویم؟(قسمت اول) چگونه برای خود لباس مناسب انتخاب کنیم؟ چگونه مژه هایتان را به روش های طبیعی بلندتر کنید؟ (قسمت اول) چگونه یک شکم باد کرده را با مد پنهان کنیم

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر